Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a kis fehér göbök a...

Mik ezek a kis fehér göbök a garatmandulámban, amik néha kijönnek (pl. ha köhögök)? Apró göböcskék, sokszor több áll össze eggyé, elég kemény, és nagyon büdös.

Figyelt kérdés
Már régen észrevettem. Néha, ha feltelik ott a mandulámban az a kis rés, látszik is, és akár ki is tudom piszkálni. Ezek a bacik, amiket kiszűr a mandula, vagy mi?
2008. okt. 28. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, ugyanez a problémám: én két évig mászkáltam vele orvostól orvosig, vagy ötször oltották le a mandulámat, és mindig negatív lett az eredmény. Az orvosok pedig azt mondták, ők ugyan nem tudják, mitől lehet, meg majd elmúlik... Addig pedig gargalizáljak sóoldattal vagy Glycosepttel, az egyikük nagyon kedvesen még A-vitamint is felírt. :) Egyébként én is arra gyanakszom, hogy ezek az ún. "kiszűrt, elhalt bacik"...
2008. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ha még az orvosok se tudják, az elég gáz... :D
2008. okt. 29. 12:54
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni, de csak ritkán, de nem mindegyik büdös :D
2008. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
tüszős mandulagyulladásos van
2008. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
javítás tüszősmandulagyulladásod van
2008. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
20 éve?! :)
2008. okt. 29. 16:13
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem meg 8 éve?? :D
2008. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A tüszős mandulagyuszi más, ott fehér foltok (tüszők) vannak a mandulán. De ez egy anyag, ami benne van, és kijön. Hiába keresem a választ a neten, sehol semmi. Hm...
2008. okt. 29. 18:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok én is már igen régen szenvedek vele!

De leszedem fülpálcikával ,vagy kézzel és pár napig nincs!!

Orvoshoz nem merek elmenni!!

Félek valami naon rosszat mondanak!!

Egyszer volt ilyen és az orvoshoz mikor elmentünk azt mondták hogy tüsszösmandulagyulladásom van!

Ja akkor évek óta van??

Nekem a nyelésnél is idegesít

De csak egy göböcske nincs tele a mandulám vele!!üdv Niki

2009. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Na nekem is ilyen gondom van es fogalmam nincs mitol lehet...kis lyukakbol jon ki.Neha nekifogok es addig nyomogatom a mandulaim minden iranybol mig kipiszkalom az ien kis bogyokat.Kabe egy eve fedeztem fel,3-4 helyrol szokott jonni.Ja es dohanyzom.Osszefuggesben allhat a ketto?
2010. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!