Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy ennyire...

Miért van ez, hogy ennyire utálom a nyarat?

Figyelt kérdés

Utálom a nyarat meg a meleget,mert izzadok,büdösödök és teljesíteni elveszi az energiámat. Nyaralni soha nem voltam 22 éves létemre(!!!) és valszeg idén se megyek,hacsak nem találok munkát(ami csoda lenne).

A sok napsütéstől rossz kedvem lesz. Arra gondolok,mások milyen jót nyaralnak tengernél vagy bárhol én pedig itt szenvedek bezárva egy kis kockába néhány hülyével.


Szóval nekem kimondottan rosszat tesz a nyár.



2018. máj. 21. 16:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
lol, feltettél egy kérdést, amit utána megválaszoltál:D amúgy én is utálom a nyarat, de nem azért, mert a tengerpartra vágynék pl., sőt...én nem szeretem a vizet. a meleget meg egyenesen utálom, nekem kb. 25 fok felett már hőség van, és majd' megpusztulok olyankor. meg eleve napallergiám van, amitől undorító piros, viszkető foltok vannak helyenként a bőrömön. mondjuk most "szerencsére" csak az egyik térdhajlatomban, de az is már kb. két hónapja...na mindegy, a lényeg, hogy nem vagy azzal egyedül, hogy utálod a nyarat, én is abszolút tél+hidegpárti vagyok:) mondjuk ez azért is lehet, mert nekem a hideg kb. -20 foknál kezdődik, amiért a sok fázós utál is :D
2018. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Ne aggódj, nem vagy őrült. Én igaz, imádom a nyarat. Semmi baj nincs veled, sokan vannak még rajtad kívül, akik utálják, csak nézz hasonló kérdés után. Egyszerűen ilyen ember vagy, és kész.
2018. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Télen viszont az a bajom,hogy kifagy a szar belölem. Se a hideget se a meleget nem bírom. Nekem pont a kettő között az ideális.
2018. máj. 21. 17:00
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert szenvedés az egész.
2018. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

én is utálok ilyenkor dolgozni járni, a 200 fokban. ahogy tehetem húzok le vízpartra és elmegyek szabadságra 2 hétre ami rettenetesen kevés, lévén h 2 hónapig van meleg, a 2 hét nem elég h kipihend magad... legalább 1 hónap de inkább 2 szabi kéne.

de pénteken húzok is le a Balatonra vagy ahova tudok.

halkan megjegyzem a Budapestiek akik azért nyavalyognak h meleg van nyáron nézzék meg h a panel ontja magából a meleget. egy erdőben, vagy vízpart mellett 5 fokkal hűvősebb van, éjszaka pedig akár 10 fokkal is.


neked Kérdező is azt ajánlom h ha úgysincs dolgod, miért nem mész le a Balatonra, v bárhova, egy kempingben el lehet lenni szuperül, vagy keresel egy munkát (halkan megjegyzem 400 nettóért nem találnak pincért és 300 nettóért mosogatót a Balatoni éttermesek, szóval arra aztán panaszkodni h nincs meló elég gáz)


ha meg ez se jó költözz el északra... ott nincs ilyen meleg habár télen hideg van, úgyhogy olyankor meg átmész Spanyolországba és minden okés lesz.

2019. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Egyet értünk. Amíg nyaraltam egész nyáron imádtam. Ez összefügg. Menj le a néhany hülyével a Vencei tóhoz. Ha vonatjegyre sincs.pénzetek stoppoljatok le fürödjetek egyet aztán gyeretek vissza. Jót fog tenni hidd el. :) ha van pénzed meg menj el vízpartra egy hétre. A tenger mellett garantáltan nem így éreznél. Én azért utálom mert úgy érzem lemaradok mindenről és csak a szenvedés jut a melegben :( a tél rosszabb akkor a sötét kiborít. A hideg még nem is zavarna annyira.
2019. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, én is rühellem a nyarat. Már minden bajom van, szakad a víz rólam, meg lehet fulladni, kiszívja az energiámat. Aludni nem lehet a nagy hőségben, olyan vagyok már, mint egy élő halott.

Bár vége lenne.

2020. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
K** a nyárnak bár vége lenne már. Nem igaz, hogy hajnali négy órakor világos van, a madarak harsognak. Annyira elegem van
2021. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. Bár mondjuk nekem teljesen mindegy, hogy nyaralok vagy dolgozom, ugyanúgy rühellem a nyarat, a napot, a legyeket, úgy körülbelül az egész életet😀

Amint 25 fok alá megy a hőmérséklet, újra minden szép lesz, kitartást mindenkinek 😏

2021. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek azóta ? Éltek még ebben a baromi hőségben ? Nem bírom elviselni. :(
2022. júl. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!