Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vörös arcom...

Mit tegyek a vörös arcom ellen? Edzéskor borzalmas, kiröhögnek.16/L

Figyelt kérdés

Rákvörös, komolyan. Olyan 20 perc múlva már nagyon, sokat izzadok is. Bent vagyunk egy teremben, nagyon meleg van itt. Aztán 4km-eket szoktunk futni, nyáron a tűző napon. Nem sokat segít... És elég megterhelő is az edzés. Én nagyon szégyellem magam, van mikor meg is jegyzik, hogy jó színem van, jól vagyok? Egyszer egy lány ki is röhögött. Már nem is merek eljárni edzeni, pedig szertenék.

Szóval mit tehetnék ez ellen? Lehet bármit is? Többet kéne innom vagy mit tegyek? Nagyon rossz.:(((((



2018. jún. 1. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem nagyom tudsz vele mit csinálni, szokj hozzá. Egyik csapattársamnak is ilyen de ő csak röhög rajta
2018. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Semmit nem tudsz tenni max ignoralod a többieket. Volt osztalytarsamnak edzenie sem kellett kicsit streszesebbre fordult az helyzet maris vörösödött ez van
2018. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Rozaceás a bőröd? Kozmetikus vagy bőrgyógyász segíthet.

De áruld már el milyen edzés az, ahol a másik sportoló kiröhög?

Jó idióta! Miért nem a saját teljesítményével foglalkozik? Egyáltalán milyen sportember az ilyen?

2018. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Az arcon ilyenkor kitágulnak a hajszál erek,melynek nagyon sűrű a hálózata .Az arc bőröd meg nagyon vékony ,így jól átlátszik a vér szine .

Inkább ilyen legyél,mint sápadt.Nincs ebben semmi különleges.

2018. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy rosacea lenne, mármint alapból teljesen normális színem van, csak mikor valami megterhelőt csinálok, akkor lesz ez.

Egyébként karatézom.

2018. jún. 2. 06:15
 6/8 anonim válasza:
55%
Velem is ugyan ez van és én is karatezok sajnos nem tudok ellene mit tenni pedig nagyon zavar hogy csak én vagyok mindig ilyen piros.Nyaron megyek edzőtáborba félek ott mi lesz mert ott napi hat óra edzés lesz.. kitartás
2018. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nálunk is ugyanez, még nem is gondoltam az edzőtáborra...:(

Neked is kitartást!

2018. jún. 3. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Minél világosabb valakinek a bőre, annál jobban változik minden hatásra. Én nem M.o.n élek, hanem keleten, sötétebb bőrű emberek között és hófehér bőröm van, minden sporteseményen vagy nyáron melegben ugyanez van velem is, soha eszembe nem jutott volna ezért szégyenkezni, de persze nem is vagyok már iskolás és engem ezért szerencsére sosem nevetett ki senki, piszkáltak mással, de az sem érintett meg különösebben.


Én pont inkább nevetni szoktam magamon ilyen helyzetekben, pl. Zumba órán egy perc alatt tükörrel szemben táncolva én már tűzvörös, izzadok, mint állat, másoknak meg se kottyan, kevésbé izzadnak és vörösödnek, amin én mindig is csak nevettem, hogy hehe, örök külföldi vagyok a feketék földjén (nem négerek között, de Kelet-Európa, Közel kelet), óra végén meg mindig mondtam a tanárnak, hogy nekem kell lennem az órái reklámarcának, hogy hogy megdolgoztat :D , de ő is mondta, hogy attól még, hogy én full vörös vagyok, nem biztos, hogy keményebben dolgozom, mint mások, csak hamarabb látszik rajtam a terhelés (úgyhogy nem lettem reklámarc... :D ).


Ne törődj vele, nem tehetsz róla, ilyen a bőröd, szégyen helyett légy rá inkább büszke, hogy rajtad bezzeg látszik, hogy dolgozol magadon, míg ő pofázik és beszólogat, ugye... :)


Úgy vagy szép, ahogy vagy! :)

2021. jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!