Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Első évemet kezdem majd a...

Első évemet kezdem majd a Semmelweis egyetemen mint diplomás ápoló, diploma után szeretnék a szakmámban gyakorlatra szert tenni, ezután érdekelne az orvoslátogatói/patikalátogatói munka. Van valakinek tapasztalata? Lent folyt.

Figyelt kérdés

Milyen nehéz bekerülni?

Gyerek mellett mennyire lehet csinálni?

Mennyit keresnek?

Hogyan tudják a munkaidőt beosztani?



2018. jún. 12. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Bekerulni nem nehez, bent maradni inkabb. Az orvosok nagy resze nem szereti a latogatokat, ezert borzalmasan megalazoan tudnak beszelni, valamelyik kiabal, kizavar stb. Van fent egy par ilyen sztori, nekem az allasinterjun is mondtak. Munkaidot beoszthatod, ahogy akarod, csak ugye kot a rendelesi ido. Nekem 8 dokihoz kellett volna mennem 1 nap, csak ennyi volt megszabva. Nyilvan kalkulalni kell varakozasi idovel, amig odaersz, leparkolsz, amig beszelsz vele...szoval az a 8 osszessegeben nem keves. Emellett fel kell keszulnod azokbol a termekekbol amiket elakarsz adni, es egyeb papirmunkakkal is szamolnod kell. Nyilvan, ha egyik nap hamarabb szeretnel vegezni, ugy osztod be a rendeloket, hogy kozel legyenek egymashoz es egy idoben rendeljenek, de ebbol kovetkezik, hogy masik nap meg messzebbiekbe kell menned es be kell hoznod. 8 ora alatt nem fogod meguszni, de a tulora sem ritkasag. 250 ezer nettot ajanlottak, plusz laptop, telefon, auto, benzin es ezen felul a bonusz, ha sikeres vagyok. Nem fogadtam el, mert nem szeretek ertekesiteni es itt azt kell. Ramenosen, hatarozottan. Tudod, vannak azok a reklamok, amikben nyomjak, hogy "vegye meg most ezt a hihetetlen keszuleket, mert megvaltoztatja az eletet"...na pont ilyen hatarozottan kell, csak face to face egy olyan embernek, aki a doktori fokozat miatt sok esetben eleve nagy arccal rendelkezik. Ha ugy kepzeled el, hogy kedvesen varsz a sorodra, bekopogtatsz, szepen beinvitalnak, es 15 percben bajosan osszefoglalod a termeked pozitiv negativ tulajdonsagait, amit ok nyugodtan meghallgatnak... akkor meg most valts terveket, mert ez nagyon nem ilyen. Tapasztalatbol mondom, ha csak emiatt vegezned el a sulit, de nem szeretsz ertekesiteni, akkor el se kezdd. Ha szeretsz es tudsz eladni, akkor hajra, mert felvenni siman felvesznek tok kezdokent is es ha ugyes vagy, baromi jol fogsz keresni.
2018. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez nekem csak egy terv,mert mindenképp az egészségügyben szeretnék dolgozni és nagyon érdekelnek a gyógyszerek. Kipróbálnám magam a szakmai gyakorlat után aztán ha nem nem..akkor visszamennék ápolóna
2018. jún. 12. 08:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor jo! Ha az egeszsegugy az elsodleges, akkor jo, hogy elkezded. A gyogyszerek itt mellekesek, tenyleg az ertekesites a lenyeg, azt varnak toled.
2018. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek a gyógyszerek, akkor miért nem mész gyógyszerésznek?
2018. jún. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert nem éreztem hogy azzal megtudnék birkozni
2018. jún. 13. 07:57
 6/7 anonim válasza:
100%
Sok sikert kívánok,kovács évához,vagy hruska anetthez (attól függ kihez kerülsz) anatómiából :D :D :D
2018. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan rideg világ ez, mint ahogyan sokan szeretik leírni. Ne felejtsük el, hogy az orvosok elég jó pénzeket keresnek néhány megkötött szerződéssel, aki új autót akar vagy tengerparti nyaralást az bele fog menni. Nyilván le fognak alázni, mert megtehetik, de az orvostársadalom már csak ilyen :)
2021. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!