Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki kövér, szemüveges, nem olyan szép/igényes, hallgatag, depressziós és nem mosolyog/beszélget/barátkozik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Szegény. Ugye nem te vagy? :(
2010. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem mosolyog, igénytelen, akkor engem még barátkozás céljából se érdekelne... Ha pasi lennék, akkor se semmi több.


15/L (szintén kövér, mégis szeret mindenki :D)

2010. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
azt, hogy pont olyan, mint én.
2010. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Különben ha meglátnád az életben a szépet, akkor talán nem lennél depis. nem az, hogy menj bulizni meg ilyenek, hanem nézd meg, milyen szépek a virágok, stb. Én tök optimista vagyok, mindenkit fel tudok vidítani, pedig nincs sok okom a boldogságra, dehát most istenem, nem jobb, ha sajnáltatom magam...


2. voltam

2010. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Azt, hogy attól még aranyos vagy biztos és értékes ember.

[link]

[link]

2010. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Halljátok csajok, legyetek optimisták. Én is depis voltam, eleinte tettettem a boldogságot, aztán én is boldog lettem :D Mindent megkapok az élettől, amit csak akarok. hajráá;) ne adjátok fel.
2010. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azt, hogy ki kéne nyílnia, eljárni ismerkedni, esetleg sportolni, ahol sok emberrel megismerkedsz, lenne egy csomó sikerélményed, és még egy kicsit fogynál is, lenne önbizalmad.

A depresszió egy állapot, te döntöd el, abban akarsz e lenni, vagy kilépsz e belőle a megfelelő lépsekkel?! magától nem fog elmúlni sajnos, ne legyél lusta cselekedni a magad érdekében, mert kamatostul megbosszúlja magát.

Sok sikert :)

2010. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, nyisd ki az ablakodat a világ felé, és keresd meg a szépet magadon. Nem mindenki lehet nádszál vékony, mégis értékes ember. Te is értékes vagy, és csiszold a hiányosságaidat!
2010. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányokat nagyon sajnálom.Én is ilyen voltam,de most már sokkal jobb.Igaz,most van valamilyen betegségem,de nem adom fel.Soha!Te se add fel!Régen én is kövér voltam,most se vagyok sovány,szemüveges,ami még most is megvan,néha fel is veszem,nem ápoltam magam,nem barátkoztam.Aztán ahogy teltek az évek,megváltoztam.

Akármilyen sz*r is a helyzeted,soha ne add fel!ne törödj bele,ahol most vagy,mert ez lehet sokkal-sokkal jobb!Érted!?

Azért vagy depressziós,mert kövér vagy,ápolatlan,ronda,nincsenek barátaid,egy nagy romhalmaz vagy,aki csak sajnáltatja magát de nem tesz semmit!Ezt be kell ismerned.Ha beismerted,hogy igen egy idióta vagyok,aki csak ül,és várja a sült galambot a szájába,hátha jobb lesz,majd jön a jóisten és megsegít elven.Csak ezután tudsz megváltozni!Én is így tettem.És mindezt nem bántásból mondom.Lehet,hogy te egy nagyon értékes ember vagy.Sőt,ez biztos!Minden ember értékes.De ha csak áhítatod magad,hogy majd meg fog változni a helyzet,azzal csak neked lesz rosszabb.Be kell ismerni a hibáidat,és utána cselekedni!

Először is,fogj egy papírt,és írd fel minden jó tulajdonságodat,mind külsőt és belsőt egyaránt.Akár meg is kérhetsz valakit,családtagod,vagy bárkit,hogy mondja el,hogy mi rajtad/benned a szép.És leírod:"Bátyám azt mondta,hogy szépek a szemeim".Már egy pozítivum.Ezt a papírt elteszed,és minden reggel előveszed,a tükör elé állsz,és elmondod magadnak,hogy "Szép vagyok,van erőm,és önbizalmam megváltozni,soha nem fogom feladni,akármilyen sz*r is a helyzetem!Bombanő leszek x idő múlva,és mindenki engem fog irigyelni!"Majd HANGOSAN felolvasod a papírra írtakat.Lehet hogy most hülyeségnek hangzik,de ez beválik egy idő után.A lényeg,hogy higgy benne,és érzéssel mondd!

A külsődön ezerféleképp tudsz változtatni,és akarsz is,ugye!?Mert megígérted!

Nem tudom,hogy hány éves vagy,hány kiló,és centi.De nyílván azért vagy kövér,mert egészségtelenül táplálkozol,nem mozogsz,vagy akár valamilyen betegséged van.Ha az utóbbi,akkor irány az orvos,ne félj tőle!Ő csak segíteni fog neked.És örülni fog,hogy még egy ember,aki az egészséges életet választotta,és le akar,és le is tud fogyni!

Ha viszont otthon akarnál lefogyni,itt az oldalon rengeteg hasznos tanács van,mind a táplálkozás,mind a mozgás terén.De hát mire való az internet?Google a barátod:)

Ha eddig nem ápoltad magad,az nagy hiba,hiszen így az emberek nem szívesen közelednek feléd,és az önbizalmadat is a béka feneke alá viszi.De ezen lehet változtatni.

Menj el fodrászhoz,vágass egy neked előnyös frizurát,kérd ki a fodrász tanácsát,vagy akár egy család tagodét,hogy szerintük mi állna jól.Attól függ,hogy milyen a hajad,zsíros,száraz,töredezett...stb.vegyél egy sampont,és egy balzsamot,és ezzel heti 2-3x mosd meg a hajad,vagy ahogy szükségesnek érzed.Menj el kozmetikushoz,kérj tőle arc tisztítást,szedesd ki a szemöldököd.Egy szép szemöldök csodákat művel az ember arcával.Vegyél különféle arcápolókat,testápolókat.Szőrteleníts!Ez nagyon fontos az ápoltsághoz.Vegyél egy epilátort,vagy egy gyantázó szettet ha eddig nem tetted.Heti 1x radírozd át az egész tested,és kend be magad testápolóval.Sminkelj!Nem kell vakolatnyi festék,de egy kis alapozó,púder,szemceruza,szájfény,és máris sokkal szebb lettél.Menj el egy barátnőddel vásárolni,ma már nagyon sok duci divatárú üzlet van.Ne félj,nem te vagy az egyetlen kövér lány.Nagyon csinos ruhákat lehet találni,néha még én is megirigyelem őket!:)A neten keress utána,hogy mi az ami a duciknak előnyös.Nagyon sok hasznos tipp van.A szemüveg helyet választhatsz kontaktlencsét.Nekem is az van,sokkal kényelmesebb.Egyáltalán nem nehéz berakni,és kivenni,csak sokat kell gyakorolni.Először elszöszmötöl vele az ember,de 1 hónap után már 1-2 perc alatt megvan.

Ha mindezt meg csinálod,sokkal több lesz az önbizalmad,és nem leszel ennyire hallgatag,csendes,visszahúzodó.Nagyon sok szép duci lány van.De te le fogsz fogyni!:)Holnap reggel menj el egyet futni,vagy bringázni,ne érdekeljen mások véleménye,sz*rd le magyarul!:)Csak élvezd a mozgást.Meglátod,máris jobb lesz tőle a kedved.Aztán egyél meg valamilyen gyümölcsöt,hallgass zenét,közben táncolj,tornázz,ami csak jólesik.A barátnőddel,ha van,mert biztos van,mindenkinek van legalább 1 barátja/barátnője,menj el sétálni,beszélgessetek,találjatok ki közösen programokat,tartsatok szépség napot.Itt a nyár,mozdulj ki,olvass,feküdj ki a napra,és élvezd.Nem számít hogy 50-70-vagy éppen 100 kg vagy-e.Csak élvezd az életet!Meglátod,ah elkezdesz fogyózni,és mindent megcsinálsz amit írtam,sokkal jobban leszel!:)

Ne feledd:soha nem adjuk fel,mert erősek vagyunk,és van önbizalmunk!

Sok sikert kívánok Neked!:)

16/L

2010. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem a kövérségen múlik, hogy te aranyos, avgy bunkó vagy

a kövérség egy adottság is egyben, amin lehet változtatni, ne a kövérség mögé bújjál, hogy nincsenek

barátaid

miért nem mosolygsz? ha márcsak elmegy előtted egy ember és rámosolygsz már az is tök jó

amúgy meg ha a kövérséged zavar, azon lehet változtatni, mhetesz közösségbe sportolni, vagy simán egyedül, otthon, parkban..

depresszió: igen ez is egy állapot, amiből nehéz kijönni de nem lehetettlen, ha úgy érzed h a kövérséged az oka annak, h nem barátkozol és ezért depis vagy, változtass magadon

ja és ha te elfogadod olyannak magad amilyen vagy, mások is elfognak fogadni

a kisugárzás és a magad önelfogadása a lényeg, a többi meg csak jön magától

2010. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!