Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tipp ki fakadjon?...

Valami tipp ki fakadjon? Paradicsom, tetrán, jeg, melegvizes

Figyelt kérdés
Farokcsontomon tojás mérető genyzacskó van es ma mar el kezdet be lilulni! Meg vagyok rémülve 2 evel ezelött már fel vágtak és nagyon fájt ha rá gondolok el kap sírás megint szikével hozzám nyúlnak

2019. jan. 1. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Hat a legjobb ha visszamesz

Hazi praktika nem igazan van erre

De bakker mi az iszen gyulladt be ott

Spec ulni sem lehet igy nem h mast...

2019. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valami ciszta mondta az orvos ezzel születem de már nagyon nagy napról napra nő , gerincem is fáj be vagyok görnyedve fel állni se tudok csak segítségel minden mozdulat fájdalmas , de ha valaki szeretne képet róla akkor küldök hátha ugy fel ismerik
2019. jan. 1. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez pilonidalis ciszta. Muszáj orvoshoz menni, mert csontig ki kell kaparni, nem elég ha kifakad. Az ilyen ciszta tele van szőrrel, azért gyullad be és fakad ki. Az, hogy 1x recidivál még normális. Ha most rendesen megműtenek, kicsi az esély, hogy újra kijön.

Igen borzalmas tudom, de nem lehet otthon kezelni.

2019. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem véletlenül vannak az orvosok. Azért tartasz megint itt, mert otthon macerálod, ahelyett, hogy időben orvoshoz mentél volna. Ha meg állandó probléma, akkor végleges megoldást kell keresni.
2019. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Férjemnek is volt, évente többször küzdöttünk vele. Csak a műtét segített, viszont az egyszer és mindenkorra megoldotta, több, mint 10 éve nem jött vissza! Ess túl rajta, ne halogasd, mert így csak szenvedsz!
2019. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
55%

Szia! Mutatnál fotót?

Ha az van ami nekem is akkor tudok segiteni, nekem is a dokim tanácsolta!😊

2019. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Tudom hogy igazatok van , de 2 evel ezelött 1 -en be mentünk sürgősségire és orvos adott 4 érzéstelenítőt de amikor fel nyitotta anyira fájt azóta be nem maradt és eszméletlenül félek ( traumát kaptam )
2019. jan. 1. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos ez nem sürgősségi eset, a sürgősségin meg futószalag van, ott így látnak el.

Bírd ki az estét, szedj be annyi fájdalomcsillapítót amennyit lehet és holnap sétálj be a sebészeti rendelésre. Ha kórházban van rendelés, az lenne a legjobb. Alapesetben ezt altatásban látják el, szóval éhgyomorra menj.

2019. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2019. jan. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!