Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez vetélés?

Tothalexandra960 kérdése:

Szerintetek ez vetélés?

Figyelt kérdés
1 hete kiderült,hogy teres vagyok. Embriót ugyan még nem látták de 5mm petezsákot igen. De ma nagyon minimálisan wc.után volt barnás átlátszós folyásom ami néha elmúlik. Szerintetek mit tegyek? Ugye nincs baja a babának? A dokihoz kedden kell vissza mennem.

2019. febr. 10. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesen vérzel, azonnal dokihoz kell menned.
2019. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj be a kórhazba, nézzenek meg. Nem biztos, hogy vetélés, de az is lehet.
2019. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kedden, hanem most kell visszamenned a dokihoz. Hívd fel. Én 8 hetesen megfáztam és nagyon erős ingerköhögésem volt, amitől "barnán maszatoltam". Azonnal orvos - táppénz, ágynyugalom és hetente UH. Ugyanis lett egy kis vérömleny ami miatt nem volt rendesen megtapadva. Mindent betartottam amit mondtam, így pár héten belül felszívódott és rendben lettünk.
2019. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*mondtak
2019. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy "felnőtt" nő ennyire felelőtlen már most, hogy ide irogatja ki kérdésnek, minthogy az lenne az első gondolata hogy DOKI
2019. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom olvassa valaki még de kiderült,hogy méhen kívüli a terhesség és csak fel ritkulást volt a "petezsák"
2019. febr. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!