Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja beszorult a levegő,...

3 napja beszorult a levegő, de csak akkor érzem ha a bal oldalamon fekszem. Eléggé zavar, nwhezen tudok így aludni. Normális ez?

Figyelt kérdés
Már légmellel riogatnak, de az lehet ez? Semmi bajom nincs, csak akkor fáj ha bal oldalon fekszem. Most megijedtem...

2019. máj. 6. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az itteni élet iskolájában képzett orvosoktól biztos megbízható szakvéleményt fogsz kapni.
2019. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem kiröhögnének... Mert amúgy semmi bajom nincs amíg le nem fekszek bal oldalamra...
2019. máj. 6. 20:30
 3/7 anonim válasza:
Szia! Mi lett a vége? Nekem ugyanilyen volt múlthét pénteken, sehogy nem múlt el,és légmell volt.
2019. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mikor légmellem volt az elején volt olyan tünetem, hogy ha egyik oldalamon feküdtem nem kaptam levegőt rendesen. Sokáig nem vették észre aztán már sok más tümetem is volt.
2019. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam tüdőgyulladás volt, sajnos "csak" ennyi tünete volt, semmi más. Az orvos szerint van akinek semmilyen tünete nincs, így nehéz is észrevenni. A lényeg, hogy érdemes megmutatni orvosnak, ha ilyen van.
2019. aug. 11. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez volt. Kitalálták, hogy asztmas vagyok. Nyomtak belém a szteroidot. Aztán tenyleg legmellem lett mert a steroid nem jó tüdőgyulladasra. 8 hónapig ment ez a műsor. A haziorvosom a pszichiátriara küldött. Csoda hogy túleletem. A tüdőgyulladást a 2. Műtetem után mutattak ki vérből.
2019. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy hogy kiderült és kifogtál egy jó orvost.
2019. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!