Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koszmó eltávolítása?

Koszmó eltávolítása?

Figyelt kérdés
A fejbőröm olyan mint ami ki van száradva. A fejem 2 oldalán ellepi és mintha korpás lennék úgy hullanak a száraz fejbőrök a fejemről. Bőrgyógyászhoz is voltam. Először locoid lotion nevű vizet írt fel. Miután elfogyott nem javult a fejbőröm. Vissza mentem és belosalic nevű vizet írt hogy ezzel dörzsöljem és Kerytol P.S.O. sampont ajánlotta de ezek sem segítettek. Nem tudom mivel távolíthatnám el, de kegyetlenül viszket.

2019. jún. 9. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyereknek baba olajjal kentük be, majd sapka és pár óra múlva fejmosás.
2019. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a fejből talán feléghetett az erős naptól.

Ilyenkor van bőrváltás.ami viszketegséggel is jár.

Ha koszmo,akkor baba olaj ,ahogy irták már .

Felesleges próbálkoznod különböző kemikáliákkal .

Látod a doki is csak találgat,de irni kell valamit,mert azért orvos ,ha már elmentél hozzá.

2019. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom a baba olajat :) a naptól nem lehet mivel már hónapok óta ilyen a fejbőröm és akkor még rossz idők voltak :D
2019. jún. 9. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!