Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválás után mindig kipatto...

Borotválás után mindig kipattogzik a bőröm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miután leborotválom a nemi szervem körül a szőrt mindig kipattogzik a bőröm, és kissé viszket is. Használok borotvahabot is, utána még babaolajjal is próbáltam, de nem jó. Mit tegyek hogy elmúljon?
2010. júl. 12. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy át kellene állnod az elektromos borotvára, bár van, aki azt se bírja. Nekem sok borotvahab és frissen bontott borotva vált be (ha nagyon éles, kevesebbszer kell lehúzni).

Próbáld ki a gyantázást, azt mondják, attól nem pattogzol ki. Én még nem próbáltam, mert nekem bejött a kéziborotva.

2010. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Próbáld meg arcszesszel. LoL


Viccen kívül szerintem bejön.

2010. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz. Nekem az egyetlen megoldás, a babahintőpor.
2010. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Először is amíg nem gyógyul meg ne borotváld.

Borotválás előtt bonts újat, vagy fertőtlenítsd az előzőt.

Utána töröld át jól fertőtlenítővel a területet. Gyulladás ellen és fertőtlenítőként a teafa nagyon jó, de ne töményen, pár cseppet keverj el vmiben - én erzékeny bőrre való tonikba tettem teafaolajat, és bevált. Ezek szárítanak, és a hintőpor is szárít, úgyhogy utána vmilyen természetes hidratálókrémmel kend be, amiben minél kevesebb "műanyag" van. Gyógynövényes krém, vagy bőrápoló olajok. Ha teheted, aludj alsónemű nélkül, legalább addig nem irritálja semmi a bőrödet.

2010. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott a pont a tegnapelőtt 20:08-nél.
2010. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
használj szörtelenítő krémet
2010. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, bár én nő vagyok. Én borotválás után a jól bevált sötétkék fém tégelyes Nivea krémmel szoktam jól bekenni. Nekem ez vált be. Azóta nem vagyok pöttyös sem és nem is viszket.
2010. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!