Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bemetszést hol szokták...

A bemetszést hol szokták végezni, ha valakinek fitymaszűkülete van?

Figyelt kérdés

arra vagyok kiváncsi hogy a figymán hol végzik a bemettszést.


lehetőleg mutassatok ábrákat arról jobban megértem.

ha elmagyarázzátok annak is nagyon fogok örülni


2010. júl. 14. 23:31
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs elgépeltem >> fiTYma
2010. júl. 14. 23:36
 2/8 A kérdező kommentje:
EE-t felvettem MSN-re és Skype-ra is de egyiken sem jelntkezik :(
2010. júl. 15. 23:07
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem rövid a fékem.. csak egy kicsit szűk a fitymám teteje.. gondoltam belevágok
2010. júl. 15. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
A másik dolog, nem hinném, hogy jót tennél magaddal azzal, hogy TE vágsz bele a fitymádba orvos helyett! Könnyen elfertőződhet a munkád, és akkor a saját hülyeséged miatt lehet le kell vágni az egész fitymát! Miért nem mész urológushoz? Félsz tőle vagy mi? Mennyi vagy most?
2010. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem félek tőle. attól félek h családom megtudja és nekem annyi... már ezerszer leírtam ezen az oldalon sajna nincs kedvem mégegyszer
2010. júl. 19. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:

De miért lenne annyi? És hány éves vagy most?

Ha már sok helyen leírtad, akkor nem linkelnél be azok közül az oldalak közül néhányat?


Szívesen segítenék neked, de így elég nehéz, ha azt sem tudom, mi a helyzet veled... Segíts, hogy segíthessek!

2010. júl. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát de ez most miért fontos hogy miért nem tudok elmenni? nem tudok elmenni és kész...
2010. júl. 20. 08:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előzőnek tökigaza van!

Ha neked csak annyi, hogy "nem tudok elmenni és kész", emellett nyüszögsz, nyáverogsz, ha kérnek tőled valamit, hogy várod el, hogy segítsenek neked? Így meg se érdemled hogy segítsenek neked, azt se, hogy meggyógyulj, hiszen semmit sem teszel!

Az eredményért dolgozz meg, a sikerért szenvedj meg! Vagy talán "anyuci piciny fia vagy" extrém séróval és márkás plázacuccokkal, azért nem mered megmondani nekik? Tönkremegy az imidzsed és sérül a renoméd? Vagy mi?

Hány éves vagy? 11-12?


Gondolkodj el!

2010. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!