Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kollégiumban zuhanyzás?

Kollégiumban zuhanyzás?

Figyelt kérdés
Félévkor fogok sulit váltani, viszont nem a mi városunkban van az iskola ugyhogy kollégista leszek. Megnéztük már a sulihoz tartozó kolit, viszont a zuhanyzókkal van egy kis bajom. Egy helysegben van 3 zuhanyzo a fiuknak(atlatszo uveggel elvalasztva) Én nagyon szégyenlős vagyok és nem hiszem hogy a többi fiu között normalisan tudnék fütyit mosni. Ilyenkor pl a maszturbálást hogy szokták megoldani a fiuk?
2019. okt. 27. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne maszturbálj. Ilyen egyszerű.
2019. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
WC-n gyors kicsapják.
2019. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menni fog az, idővel majd hozzászoksz! Ha nagyon zavarban vagy, fordulj a fal felé mosakodás közben! Maszturbálásra ott a wc vagy ha éppen egyedül leszel a szobádban.
2019. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

ha üveg elválasztó fal van, az a meleg levegőtől bepárásodik, szal nem látni át :D

amúgy meg senkit se érdekel majd a farkad, mások is fogják mosni, ha zavar a fal felé fordulsz.

recskázás meg ha olyan szobatársaid lesznek, akkor mehet közbe, ha meg nem, akkor meg wc-re kiméssz és gyors rárántasz

2019. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
az a legjobb .. kollegista évek,mi egyutt kicsaptuk..volt hogy kardoztunk,egyet le is szoptam
2019. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá. Sokkal cikibb a szégyenlősség. Előbb szekálnak, ha úgy viselkedsz mint egy kislány, mintha nem magamutogatva, de diszkréten lefürdesz a fal felé fordulva.
2019. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tenyleg ne csinalj ebbol gondot. Regen en is ilyen voltam, es volt hogy akkor mentem zuhanyozni mikor mar azt hittem hogy majdnem mindenki elment. Aztan persze jottek utana is masok zuhanyozni es szep lassan rajottem, hogy tenyleg nincs miert szegyenlosnek lenni mert senkit nem erdekel a masik intim reszei.

Szerintem par nap es hamar meg fogod szokni. Probalj bemenni a leghatso fulkebe eloszor ,az talan jo megoldas az elejere. De ra fogsz jonni hogy nincs mit szegyellni :)

A maszturbalas meg siman mehet wc-ben vagy mikor nincsenek a zuhanyzoban masok.

2019. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Recska kérdésre: wc, este mikor szobatársak alszanak fal felé fordulva halkan zsepibe. Zuhanyzás: először szar érzés lesz, de majd hozzaszoksz 1 hónap után, vagy csináld azt amit én, megnézed mikor nem zuhanyzik senki, és akkor mész. Én is hasonlóan szégyenlős voltam sajnos. Remélem tudtam segíteni
2019. nov. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!