Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmetéles után mikor tudok...

Korulmetéles után mikor tudok maszturbálni?

Figyelt kérdés
Egy hete metéltek körül (szükséges volt fitymaszűkület miatt) és még a varratok bennt vannak így nyilván nem próbálom meg meg erekció során is kellemetlen miatta de ha eltűnnek akkor utánna kb mennyi idő míg tudok?
2020. márc. 19. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon lényeges dolog
2020. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Legalább három hétig ne.
2020. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Hát, nekem is szükséges volt a dolog, de én tájékozódtam, és a megfelelő emberrel csináltattam, azért is van még fitymám,és 3 nappal a beavatkozás után már kiverhettem magamnak, úgy hogy neked ebből a szempontból szívás de nekem is csak azért volt ekkora szerencsém mert keresten magamnak egy olyan szakembert aki olyan módon csinálta, hogy megmaradhasson a fitymám sőt varratok se igen legyenek, na hát ezérr! Mindig is mondtam hogy szívás a kórházi megoldás hála az égnek hogy megúsztam a körülmetélést pedig minden orvos ezt akarta nálam is! Ja amúgy 2-3 hét lesz neked és a varratok kiesése után 1 héttel kezdd el óvatosan!
2020. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

@12:04


A válaszodnak az utolsó egy mondata bőségesen elég lett volna, mert az az előtti információ halmazt a a kutya nem kérdezte. :D

2020. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem téged meg a véleményed se kérdezte a kutya se, kedves 16:54-es! :D
2020. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg tisztán emlékszem, hogy a körülmetélésem után kb. 12 napig bírtam, aztán az egyik erekcióm során könnyítettem magamon, hogy csak a makkot ingereltem nagyon óvatosan. A varratok így is nagyon feszültek, így egyszerre volt jó és fájdalmas élmény is. A legérzékényebb rész a vágás helye lesz később, mert a "fantomfityma" idegvégződései ott ingerelhetőek.
2020. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát még legalább két hétig hanyagold. Lesz a végén egy-két varrat, amit már muszáj leszel kézzel/csipesszel kihúzni, mert már az lesz rossz, ha bent van (szúr stb.). Az, hogy mikor lesz normális kinézete, az még utána 2-3 hónap, de akkor már óvatosan használható. Nekem tavaly áprilisban volt, kb. egy hónap volt, mire rendesen begyógyult, de oda kell rá figyelni.
2020. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 15.naoig bírtam,tovább nem,már mindentől merevedésem volt és úgy csináltam,hogy a makk teteét bekentem sikosítóval és 2 ujjammal ingereltem a fekhez illetve a bőr részhez nem is nyúltam.Viszont ha birod még inkább ne kisérletezz.
2020. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!