Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet heresérv?

Ez lehet heresérv?

Figyelt kérdés
Nem értek sajnos ehez de nagyon elvagyok keseredve, kb 2 napja azt vettem észre hogy a bal herém felett van egy nagy “golyo” kb akkor mint egy ping pong labda, ha hozzá érek kicsit se faj illetve egésszen a az alsó has részig fel tudom tolni, ha meg lefekszek pihenni akkor eltünik szinte. Mit lenne érdemes csinaljak? Szeretnék orvoshoz menni de a jarvany nagyon megneheziti a dolgomat.
2020. márc. 30. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

SZerintem ez lágyéksérv és lemegy a here zacskóba. Menj el egy orvoshoz aki pontosan megtudja állapítani hogy mi.

Ha az akkor meg műtik és szinte tökéletes lesz.

Ne hanyagold el, mert az egyik kollégámnak még a heréjét is elkellett távolitani olyan soká fordult orvoshoz.

2020. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez lágyék sérv lehet.A sérv kapun lecsuszik a bél a zacsiba.

Vissza is tudod nyomni.Fekvésnél viszont eltűnik.

Menjél el a sebészetre,lehet hogy most ott nincs rendelés,d van a sűrgősségin. A virus miatt ilyeneket azért nem tologatnak,megműtenek.A műtéttől nem kell félni,fájdalom mentes.Talán 3 nap benn fekvés .Laparoszkóposan végzik műtéteteket.3 kis bemetszés a gyomor feletti részen vizszintesen közel egymáshoz.

2020. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nem 3 nap, hanem engem délután műtöttek és másnap délelőtt mehettem haza.

2020. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és nem lehet hogy ez csak valami ideglienes dolog? mivel alig erezni, sokkal kisebb mint 2 nappal korábban illetve, felvan puffadva a hasam es ez lehetséges hogy összefüggésben van ezzel?
2020. ápr. 1. 10:02
 5/7 anonim válasza:
Szia! Sajnos szinte biztos vagyok benne ,hogy lágyéksérv ( pontosabban heresérv) ugyan ebben a szituba vagyok en is sajnos.. nagyon felek elmenni memittetni magam.. mar kb 2 eve huzom halasztom.. egyebkent amikor reggel felkelsz nem erzed ,hogy szep ovatosan olykor fajo,feszulo erzessel megy le a herekbe a pukli..?
2020. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen sajnos éreztem és már a heréim is fájtak nagyon, mai napon mut
2020. júl. 6. 21:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Mai napon mutottek es mostmar joval jobban vagyok menj el mindenkepp mutetre
2020. júl. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!