Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én egy 14 éves srác vagyok...

Én egy 14 éves srác vagyok (kisnövésű) 156cm és 69kg-vagyok (3 éve sportolok) a mellbimbóim úgymond nincsenek (kidudorodva) és ez nekem ciki, mikor várható a kifejlődése, vagy ez egyéntől függő?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A mellbombóid? Nem inkább a mellizmod? A fiúk inkább annak örülnek, ha minnél kissebb a mellbimbójuk.:) Egyébként ez szerintem egyéntől függ, van aki már 15 évesen is izmos, de van aki pl csak 20éves korára férfiasodik ki.
2010. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát annak is nagyon örnék és örülök is de mióta sportolok nőt a meliizmom és mivel akkor még a mellem nem volt olyan feltünő a kis zsírétegtől már mostmár nagyon is az valamennyire, mert az izom kinyomta úgymond.
2010. júl. 28. 01:11
 3/5 anonim válasza:
Nekem 14 évesen elég komoly izomzatom van kar láb has mell nyak hát stb de van olyan ismerösöm akinem csak 15-16 éves korába kezdett attol függ menyira vagy érett.
2010. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a karláb,bicepsz izmom a legnagyobb!Nekem pl. a melizmom nem nagyon nagy, végülis lehet azért mert nem végzünk olyan sok mellizomerősítő gyakorlatot!Végülis hát sztem most kezdek el érni mert a fanszőrzetem kb. már 1 éve megvan de a hónajszőrzetem pl most kezd el nőni de azis még csak a bal hónajamon.
2010. júl. 28. 20:49
 5/5 anonim válasza:
akkor lehet nekem pl 11-12 éves koromba már kezdet nőni honalj meg 13évesen.
2010. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!