Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér tágulat esetén...

Herevisszér tágulat esetén mennyire ajánlott az alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés

Az urológus herevisszér tágulatot diagnosztizált nálam. Nagy valószínűséggel műtét lesz majd...

Mennyire ajánlott így iszogatni? Nem vagyok alkoholista, de azért néha jól esne egy-két sör így a nyáron.

Tudom, hogy ezt az orvostól kellett volna megkérdezni. Akinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, légyszi írjon. Előre is nagyonköszi.


2020. júl. 22. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bármilyen összefüggés lenne. Öcsémnek volt ilyen baja, sokat ivott akkoriban.
2020. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Egy-két napot csak kibírsz alkohol nélkül,nem?

Egyébként mértékkel szabad inni.

2020. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi.😀 Többet is kibirok, de kb 4-5 hónap múlva megyek kontrollra és akkor dönti el a doki hogy lesz-e műtét, de nagyon esélyes hogy lesz.
2020. júl. 22. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,hogyha nem óránként iszol,hanem csak este egy dobozzal,akkor nem lehet nagy baj.
2020. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen formában nincs rá hatással.Az erőltetett edzés,az igen.
2020. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Az adott oldalon azért tágulnak az erek,mert a here vénájában elzáródás van.Ez olyan,mit a folyóknál zsilippel való vissza duzzasztás.Ennek megszüntetésével ne késlekedjél. Ezt a dokit kevésbé érdekli a problémád . Ez nem fog javulni ,csak romlani,más bajokat elő idézni.Ne hogy már itt is a korona vírusra hivatkozzanak,nincs ágy a kórházban,vagy orvos.Mikor a pénzt osztották,voltak bőven.
2020. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, én nem tudom. Azt olvastam neten, hogy nem minden esetben műtik meg. De most hogy hogy ezt írtad kedves utolsó, én is elgondolkodtam ezen...Nem tudom mit kellene tennem. Az orvos szaktudását sem akarom felülbírálni, de a saját egészségem sem szeretném kockáztatni.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat😀👆👆

2020. aug. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!