Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Beállt a hátam, de nagyon....

Beállt a hátam, de nagyon. Tiszta göcs. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
36F, aludni is alig tudok sokszor. totál meg van keményedve minden izomcsomó. és látni is, hogy "hullámos", izomkötegek beállva.

2020. szept. 18. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Masszőr rendbe tesz.
2020. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyújtó gyakorlatok polifómon fekve. Legjobb lenne valami gyógytorna. Ortopédián tudnak segíteni
2020. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyogytorna is fontos, de az ilyen csomókat masszornek kell szétszedni. (gyógymasszőr vagyok)
2020. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem az segitet Anno hogy lefeküdtem a földre s úgy aluta
2020. szept. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami diklofenák tartalmú gyógyszer (Voltaren, Cataflasm stb.) szokott használni. Elképzelhető, hogy valami (herpesz) vírusfertőzésed van, az szokott a gerincből kifutó idegeknél apró ideggyulladásokat okozni. Ha van lehetőséged, próbáld ki a gerincnyújtó padot (denevérpad), ami a csigolyák közti porckorongokra ható nyomás megszüntetésével fájdalommentessé tehet.
2020. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek háziorvos izomlazító injekció, utána pedig elmennék egy masszőrhöz aki rendbe tenné. Sportkrémeket tudsz venni, azok jók szoktak lenni.
2020. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!