Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SEGITSÉÉÉÉG (többi lent) (? )

SEGITSÉÉÉÉG (többi lent) (? )

Figyelt kérdés

itt láttam a gyakorikérdéseken hogy fürdésnél megkell mosni a makkot de én sohanem mostam meg, mert nekem nem szóltak a szüleim hogy kéne...

és valaki megmondaná v küldene egy képet arrol hogy, hogy néz ki a szűlület mert én nem tudom megálapitani hogy szűkületem van-e

alig tudom hátrahúzni és nagyon fáj,


meg mostam tegnap először fürdésnél a makkot és rohadtul fájt utána :S


2010. aug. 8. 23:01
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
96%
Uhh bazz ez nagy szívás és rohadt nagy felelőtlenség a szüleidtől:SAzt nem tudom,hogy a mosás hiányától lehet e szűkületet kapni,de valami betegséget simán el lehet kapni:SHogy ha natúr túl kicsi a lyuk és azért nem tudod hátra húzni,akkor szűkület,a lényeg hogy nagyon hamar tiplizz el az orvoshoz:S
2010. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen. mosni kellett volna. sose mostad meg előtte? esetleg kamillás vízzel mosd le párszor, és minden nap mosd le, akkor is ha fáj, ha végképp nincs mit tenni irány az orvos. egyébként hány éves vagy?
2010. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
nem merem elmondani anyukámnak:(((
2010. aug. 8. 23:11
 4/58 A kérdező kommentje:
12 vagyok és tudom hogy gáz de sosem mostam meg, nem tudtam hogy kell
2010. aug. 8. 23:12
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Na, csinálj kamillafőzetet vagy mit, és töltsd ki egy bögrébe és rakd bele a faxod :S tudom hülyén hangzik, de segít. ha ezután sem sikerül akkor doki :S
2010. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
hogy kell kamillát csinálni?
2010. aug. 8. 23:14
 7/58 anonim ***** válasza:
96%
felforralsz vizet,és beleraksz vagy szárított kamillát,vagy filtert.
2010. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
de mennyire kell fejlönnie a fitymának? nekem kb 1 cm!
2010. aug. 8. 23:16
 9/58 A kérdező kommentje:
ez normális?
2010. aug. 8. 23:21
 10/58 anonim ***** válasza:
96%
Veszel, vagy keresel otthon kamillát. Olyan száraz virág állagó. Patikában, gyógynövényboltban lehet venni. Kb. fél liter vizet fel kell forralni, és beledobni egy jó marék kammillát. Aztán lefedni, és megvárni, míg kihűl teljesen. Aztán egy darab vattát belemártasz, és azzal mosogatod a farkadat, közben folyamatosan peóbálod a bőrt hátrahuzni rajta. És megint mosod, és megint huzod. És amikor már jól működik, attól fogva minden mosdáskor hátrahuzod a bőrt, jól beszappanozod, és teljesen tisztára öblíted. Azért jó lenne valamelyik szülének szólni, aki segít a teát megcsinálni, nehogy megégesd magadat.
2010. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!