Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » ?? Fiúk, Lányok, kicsik,...

?? Fiúk, Lányok, kicsik, nagyok, vki pls.

Figyelt kérdés

A barátom 28 éves, makk egészséges Férfi! Amikor maszturbált és végzett, véres volt a spermája. Friss vér volt az első alkalommal. Ami logikus módon napról napra minden egyes maszturbálás során lebomlott. Sötétebb színe lett utána szinte fekete és megalvadt.

kb.1 hét , másfél hét után ez a vér már nem volt látható a spermájában.

Ki ürült.

Azt hozzá teszem hogy nem maszturbált minden vagy második nap. Egy nap többször sem és természetesen így köztünk sem volt szex a másfél hét alatt.

Azt is tudni kell hogy ő körül van metélve szóval “szárazon” nem tud maszturbálni csak síkosító segítségével vagy hasonló.

A nedvesség ellenére is előfordulhat hogy elpattan egy hajszálér, úgy voltunk vele. Nem festjük rögtön az ördögöt a falra! (Hozzá teszem Én nem vagyok körül metélve és nem is fordult eddig nálam ehhez hasonló)

Ennek kb 2 hónapja és ez ma megint megtörtént vele.

Azért mostmár elkezdett aggódni hogy lehet valami más is állhat a dolog háta mögött. Pl. egy tumor mert hogy a családjában már volt erre példa.

Én nyugtatom őt hogy minden rendben lesz!

Illetve menjünk el orvoshoz hogy meg nyugodt hasson.

Ő nagyon szemérmes személyiség szóval nem egyszerű Orvoshoz cipelni ez esetben.

De elfogunk menni mert ha kell a fülénél fogva de akkor is!

Mind1 A lényeg! Ti mit gondoltok mi ennek az okozója? Tényleg egy elpattant hajszálér vagy valami komolyabb?

Fiúk, Férfiak? Valakinek vmi. Hasonló?



#maszturbálás #körülmetélés #urológia #véres sperma ##Urológus #véres pénisz
2020. dec. 18. 04:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet komolyan kell venni es surgosen dokihoz menni vele. Szemermes? Dontse el, hogy elni akar vagy szepen hererak miatt lassu szenvedes utan meghal esetleg. Ennek fenyeben hogy tunik az, hogy egy szakember elott le kell tolni a nadragot? Gondolja at.
2020. dec. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Irány a doki
2020. dec. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lenne orvoshoz menni ezzel. A véres sperma alapvetően nem normális jelenség!
2020. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ma azt mondta hogy az első alkalommal amikor ez előfordult akkor nem fájt neki semmi. Viszont most azt mondja hogy egy enyhe nyomást érez a jobb oldali heréjében ami felhúzódik a hímvesszőjére és sőt a hasa aljára is.

Néha amikor érintkezünk szexuálisan akkor is előfordul ez a kellemetlen ki bírható fájdalom véleménye szerint és most ezzel hasonlítsa össze azt az enyhe fájdalmat amit most érez.

Rágom a fülét hogy menjünk Dokihoz mert ugye ez sem normális véleményem szerint hogy egy ember szex után enyhe fájdalmat érez.

2020. dec. 18. 14:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már az első alkalommal rögtön orvoshoz kellett volna menni!
2020. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Tévhitnek gondolják, de akár egy férfi is fel tud fázni, csak egy kicsit máshogy.

Ha nem is ez a gond egyértelmű a válasz: Minél hamarabb menjen el orvoshoz, mert minél tovább tartja, annál nagyobb lehet a kockázat!

És hanyagolja a szerszám használatát, amíg rendbe nem jön valószínűleg csak gyógyszeres kezelés fog kelleni, de muszály orvoshoz menni.

2020. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp elmegyünk Dokihoz! Én is gondoltam rá hogy felfázás esetleg vagy valami gyulladás. Fogalmam sincs. Bármennyire is nyersen hangzik de reméltem hogy valaki közületek már járt hasonló cipőben.
2020. dec. 19. 02:35
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Homo kategória !!!!
2020. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Neked mi bajod van 8.- as?

Itt éled ki magad név nélkül mert a való világban elnyomnak?

Mert a való világban egy senki vagy! Igen, nyugodtan lehet a homo kategóriában.

Fiú vagyok és a párom is Fiú!

Ujjal mutogatni azt tudsz hol ott szerintem a saját orrodat kellene először megérintened!

Egy tök normális kérdést tettem fel, nem trágárkodtam vagy hasonló.

Minden a jó ízlés határán belül van!

Majd szólni fogok ha arra lesz szükségem hogy bekategorizáld a kérdéseim a torz világ nézeteddel! Anyádék gyereket vártak de te jöttél, szerencsétlen madár!

2020. dec. 20. 00:40
 10/15 A kérdező kommentje:

Mellesleg miért Homo kategória te balf*sz?

Férfiak egészsége, az helyes!

Mivel hogy nem egy velem és a párommal is összefüggő kérdésről van szó hanem az ő egészségéről Sherlock! ;)

2020. dec. 20. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!