Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan borotválkozzak intim...

Hogyan borotválkozzak intim helyen, hogy ne pattogjak ki?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok féle borotva habot, krémet, after shavet használtam, de borotválás után 1-2 nappal mindig eléggé kipattog a bőröm, viszket, ég.

Mit kellene csinálnom? Általában eldobható borotvát használok, az is lehet baj? Probáltam már a szőr növekedési irányában is, de ugy nem szed le mindent teljesen.

Szőrtelenítő krémet ott nem merek használni. Valami tipp ami bevált? (Érdekes hogy pl. a hónaljnál nincs ilyen, pedig ugyanúgy csinálom)


2020. dec. 27. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
10 Nevezd aminek akarod.A higiéniát azért emlitettem meg mert rendszeres tisztálkodás feleslegessé tette az intim szőrzetet.Amikor a szőrzet megjelent az emberiségen akkor még nem volt rendszeres a tisztálkodás,mi több,még fel sem iosmerték a jelentőségét.Viszont a szőrzet maradt és még sokáig marad is.
2020. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%

Bizony nagyon jól látják a dolgot,akik a szőrtelenités ellen vannak.

A szőrtelenitésre már egy iparág fejlődött ki.Nekik a profit a fontos.

2020. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
11-es, buta vagy. Az állatok is tisztálkodnak. A macskák például naponta többször is. Ennek semmi köze ahhoz, hogy hol van szőr és hol nincs.
2020. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor tisztázzunk valamit.


A szőr régen okkal borította az embert és nem a bacik ellen védett. Sokkal könnyebben tisztán lehet tartani egy bőrfelületet ha nincs rajta szőr. A szőr a hideg miatt kellett. Megjelent a tűz, a ruha stb., a szőrnek már nem volt jelentősége.


A tisztálkodás szempontjából ma már annyi a helyzet, hogy ha leborotválod, akkor a szőrtüszők felülete nyitott lesz. Könnyen be tud jutni baci és kipattog. Ez pár óra alatt lezajlik amúgy hogy a bőr újra teljes legyen.


A lényeg kérdező hogy lehet kapni aftershave-eket, vagy gyógyszertárban fertőtlenítő sprayket bőrre. Nekem a hónapban pattog ki. Amióta azt használom amit vérvételnél befújják a vénánál a bőrt, azóta nincs kipattogás, mert hiába izzad is meg kicsit, a bacik elpusztulnak az adott területen.

2020. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

14, Jó sok hülyeséget össze hordtál.

A szőr egészségügyileg lett ott ahol, mint a haj is.

2020. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egészségügyileg. Te meg vagy őrülve? És a férfiak akik megkopaszodnak? Na akkor milyen hatással van az egészségükre. Jah semmilyennel.


Értem én hogy rohadt nagy a szád, és nagyon okosnak érzed magad, de a helyes információkat ne fikázd le öcsisajt. Lehet a haverjaid körében ez menő vagy közöttük te vagy ,,okos", de valójában nagyon nagy baromságokat beszélsz. Szóval jobb lesz ha nem ciripelsz tovább pofonért tücsök mert megkapod.

2020. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!