Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület kezelése otthon?

Fitymaszűkület kezelése otthon?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban hátratudom húzni a bőrt. Erektált állapotban viszont csak a makkom egyharmadáról jön le.

2021. máj. 3. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Furdes kozben meleg vizben tobbszor huzd hatra. Esku segitett es itt is irtak mar parszor
2021. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ez volt kenegettem otthon niveával de nem nagyon segített. Menj el bőrgyógyászatra, adnak olyan kenőcsöt ami erre való, nekem kb 1 hónap használat után megoldotta a gondot
2021. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Szakavatott hölgyemények kézrátétellel tudják gyógyítani.


Vagy bekapják...

2021. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Próbáld úgy,hogy még lankadt állapotban jól bekrémezed a makkot,majd kezdjél el lassan maszturbálni.Akkor a bőr felhúzva marad.Élvezz el!!! Akkor pár perc és ismét lecsökken a makk nagysága.Tehát,ne ijedj meg,vissza tudod húzni.De,közben is próbálkozhatsz. Amúgy mekkora a farkad? Várom a válaszodat,hogy mire mentél vele? Bármilyen krém megfelel!
2021. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Hányszor járjuk még ezt körbe? Konkrétan naponta van fitymaszűkületes kérdés. Nem hiszem el hogy nem találsz hasonló kérdést.
2021. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire hülyék vagytok hogy a matyizástól megjavul???

Sose fog megszünni.!!!

2021. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Megszűnik magától a megfelelő időben!
2021. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

menj el orvoshoz, tudom h kinos tema, de hidd el az urulogus egymillio ilyet latott mar; nem lehet otthon kikezelni sajnalom, ha egyharmadarol tudod csak lehuzni sanszos h szexnel megszorul es akkor az mar surgossegi eset visszahuzni v nekrotizal az elszoritott resz

(egy medikus)

2021. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van fitymaszűkületed. Nem mindegy, hogy miért nem tudod hátrahúzni. Amikor erektált állapotban van, akkor hol érzel feszülést: a fitymádnál fölül, mert nem eléggé “tág”, kicsi a kerülete; vagy a makkod tövénél hátul? Ha ott érzel feszülést hátul, és azért nem tudod lehúzni, mert hátul a kis fék, ami rögzíti a makkodhoz a fityma hátsó részét, feszül és nem elég hosszú, akkor fitymafékrövidülésed van. Azt egy kis bemetszéssel lehet orvosolni. Az előzőhöz hasonlóan, én is azt javaslom menj el egy urológushoz, 1001 ilyen esettel találkozott már. Otthoni módszerrel ne próbálkozz, mert ha megreped a makk vagy a fitymafék, cefetül fáj, és baromira vérzik. Egyébként a fékrövidülés és a fitymaszűkület lehet együtt is, úgyhogy tényleg célszerű orvoshoz menni.


(Egy másik orvostanhallgató)

2021. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!