Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most mit csináljak?(hosszú...

Lonelyanimefanboy kérdése:

Most mit csináljak?(hosszú ideje kaparó torok, torok szárazság)

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja énekeltem rossz teknikával és elkezdett fájni a torkom, elmentem gégészetre, itt megállapították, hogy akut garat gyulladásom van, torok diétát és sós vízes gargalizálást ajánlottak, amit pár napja hagytam abba, mivel értelmetlennek láttam és már arra is gyanakszom, hogy a gargalizálás, miatt érződik száraznak a torkom. 1 hónapja vissza mentem és akkor azt mondták, hogy már minden rendben épp gége, jól mozgó hangszalagok meg ilyenek. Ennek ellenére, mai napig a torkom száraznak érződik és kapar, ha sokat beszélek akkor még kicsit fájni is kezd. Jövő héten kezdődik nekem a suli és egy kicsit félek így vissza menni.-. 16/f

2021. máj. 12. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg mézet megpróbálhatnád, mert az bevonja a torkot. Lándzsás útifű szirup (JutaVit-es) is nagyon jó, nyugtatja a torkot, a hangszálakat. Bár az köptető is, de nem csinál semmit, ha amúgy sincs benned semmi. És igyál sok vizet (2-3liter/nap).
2021. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki van száradva a nyálkahártya, akkor valószínűleg nem iszol eleget, vagy éjszakára bedugul az orrod és nyitott szájjal alszol
2021. máj. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!