Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » X Core tapaszt szeretnék...

X Core tapaszt szeretnék rendelni. Merevedési problémáim vannak, nem méret növelés miatt. Olyan írjon aki használta már. Hatások és mellékhatások??? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

#X Core
2021. jún. 15. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gondod van a merevedéssel, akkor inkább dokihoz menj el. Tudd meg az okát. Lehet szervi, esetleg mentális, lelki eredetű.


Ha szervi, akkor okozhatja szív probléma, prosztata gond stb. Az is lehet hogy fény derül egy szívproblémára ami gyógyszerrel orvosolható, ez által a merevedés is.

Ha lelki gond okozza, akkor pedig keress fel egy szakembert.


Amennyiben pedig tudod mi a gond, és szeretnél normális merevedést, akkor orvos által felírt gyógyszert vennék be, és nem a netről rendelt és szexshopok által reklámozott ,,csodaszert".

2021. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joe.38 ***** válasza:
Háziorvoshoz mentem én is. Elküldött urológushoz. Az majd fogad. Vérvétel, vérnyomás és utána felírja amit kérsz. Én Viagrát kértem, ő mást is felsorolt. Nem rohanok, végig csinálom, nem nagy gond elmenni bejelentkezni egy urológushoz. Legalább van állapotfelmérésem. Nem akarom én folyamatosan szedni csak kipróbálni akarom.
2021. jún. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!