Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár hónapja tettem ki erről...

Pár hónapja tettem ki erről ide egy kérdést, nem jött sajnos azóta se érdemi válasz Az a helyzet, 3 herével rendelkezem, világért se akarok ezzel senkit szivatni,jártam vele orvosnál, de nem bízom az sztk-s orvosokban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki ajánlani egy magán praxisban dolgozó remek urológust? Legyen az bárhol az országban.. Hálásan köszönöm!
2021. jún. 18. 07:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom nem sok infót osztottam meg ezzel kapcsolatban, ha valakit érdekel tudok róla bővebben beszélni. De ha látom hogy zavarok ezzel bárkit is, legjobb belátásaim szerint törlöm inkább a kérdést.
2021. jún. 18. 07:45
 2/17 anonim válasza:

Ha igaz a sztori akkor mi a baj?

Zavar vagy mi? Fáj? Vetesd ki az egyiket ha problémát okoz.

2021. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem zavar, nem is fáj csak tudni szeretném hogy okoz e bármilyen egészségügyi kockázatot. De már évek óta ezzel élek együtt, soha nem éreztem semmit
2021. jún. 18. 08:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rendszeres önvizsgálatot csinálnék. Amig nem veszel észre bérmilyen elváltozást, szerintem nem kell aggódnod.
2021. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy heréről van szó, férfi létemre fel tudom ismerni, nem vagyok orvos de ha nem az lenne ami, tuti nem mondanám rá, olvastam róla hogy ez egy nagyon ritka születési rendellenesség.
2021. jún. 18. 10:59
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem is mondtam hogy nem az. Azért irtam az önvizsgálatot, hogy ha valamilyen elváltozás lenne a here felszinén azt mindenképp lássa orvos.

De ha jelenleg bem érzel semmit, nincs miatta problémád, akkor maximum annyit tehetsz hogy örülsz neki hogy kicsit különlegesebb vagy mint mások :)

De ha biztosra akarsz menni, keress egy megbizható magán urologust, aki tüzetesen megvizsgál. Ha ö sem talál semmit akkor nincs gond.

2021. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát őszintén megvalva, inkább rettegek minthogy örülnék ennek. De mindenképp fel fogok keresni egy ügyes urológust, csak azt sem akarom hogy ezt publikálják a tudtok nélkül.
2021. jún. 18. 11:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem publikálnák ezt, de még ha mégis, ott személyes adatokat nem írhatnak. Nem te vagy az első akinek 3 van. Külföldi forumokat amugy nem olvastál ezzel kapcsolatban?
2021. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért is gondolom ezt mert a wiki szerint kevesebb mint 200 esetről tud az orvosi szakirodalom, és gondolom én ország világnak szétkürtölnék. Olvastam egyébként rokon lelkek után kutatva, de nagyon semmit se találtam. gondolom hogy egészségesen működik, mert orgazmuskor abnormálisan sok az ondóm, vagy is gondolom én hogy ez miatt van.
2021. jún. 18. 13:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az lrdekesm amugy ebben, hogy gyerekkorodba nem vették észre? Mármint a szüleid, vagy a védőnő.

Ennek nyomának kellene lennie az orvosi történetben.

Amugy meg amig nem nézeted meg magad, addig sosem lehetsz biztos hogy minden oké. Ezt be kell vállalni ha meg akarsz nyugodni.

2021. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!