Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mentálisan egészséges...

A mentálisan egészséges emberek is néha elbizonytalanodnak magukban?

Figyelt kérdés
Régebben pánikrohamokkal és durva önbizalomhiánnyal küszködtem, de legyőztem és nagyon sokáig megingathatatlan voltam önmagamban. Egy éve újra nagyon nyomorultul és gyengén érzem magam, kezdek rájönni hogy mindenféle szorongások okozzák ezt. Szeretnék újra egészséges lenni, számíthatok arra hogy végre megnyugszom belülről és végre értelmes dolgokért élhetek?

2021. nov. 5. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Emberek vagyunk, nem robotok.
2021. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki semmilyen helyzetben nem bizonytalanodik el, az egy másik (szintén nem egészséges) véglet.
2021. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hinni kell a szebb jövőben. Kiteljesedni az élet minden területén (tanulás, munka, szerelem, család, hobbik, szórakozás, művészet, utazás stb.). Próbálj meg minél több dolgot kipróbálni, hogy szélesítsd a látóköröd. Vedd magad körül őszinte barátokkal, akik akkor is húznak előre, ha látják, hogy éppen boldogtalan vagy. Csak merj beszélni az érzéseidről, akik megérdemlik a bizalmadat. Kívánom a legjobbakat!
2021. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!