Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mutálástól elmehet a hangom?

Mutálástól elmehet a hangom?

Figyelt kérdés
Egy ideje mutálok és valamelyik nap arra ébredtem hogy kapart a torkom ezzel akkor még nem törődtem azonban másnap erős torok fájásra eszméltem és nem tudtam beszélni csak suttogva. Kentem kenőccsel szedtem vitaminokat. Most már csak kicsit fáj meg náthás vagyok viszont hangom az még mindig nincs, de nagyon mély hangon berekedve tudok beszélni amit eddig nem tudtam. Visszajön még a hangom?

2022. máj. 9. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Mutációs tünetek, de nem mindenkinél jelentkezik egyformán.
2022. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B2man ***** válasza:
56%
A hangod a régi már nem lesz! Valószínűleg mélyebb lesz a beszéded (az énekhangod is)!
2022. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mutálás nem jár torokkaparással és fájdalommal. Mint írtad, a hangod is elment és rekedt. Valószínűleg begyulladt a torkod, ami a hangszálakat is érintette.


Mutálás közben a hang mélyebbé változik és néha néha fordul elő az, hogy beszéd közben egy egy szónál elmegy a hang, de ez nem a mutálás amit te írsz.

2022. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!