Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakran szorongok. Félek és...

Nicola73 kérdése:

Gyakran szorongok. Félek és van mikor sírok is. Van valaki akinek hasonló betegsége van?

Figyelt kérdés
Az alapbetegségem Bipoláris depresszió, de mióta elhagyott a párom és elvesztettem édesanyámat sokszor rám tör a félelem és a szorongás. Sajnos a Covid is rárakott egy lapáttal mert 2 év alatt alig mozdultam ki otthonról. Létezik valami olyan chat ahol mentális betegek tudnak eszmét cserélni ? A Félsziget klub házba járok ott vannak hasonló betegek mint én. Megfigyeltem hogy főleg front változáskor jön rám a szorongás és erre írt fel nekem az orvosom 0,5 mg Frontint és az mindig segít. Jobban leszek tőle. Sokan mondják és itt is olvasom, hogy rá lehet szokni, de én csak akkor veszem ha szorongok. Van mikor egy hétig nem is kell, de van mikor naponta kettő is kell. Megfigyeltem mindig akkor leszek rosszul, ha valami változás ér, ami kimozdít a konfort zónámból legyen az jó vagy rossz változás. Kérem olyanok írjanak akik vagy hasonló "betegséggel" kűzdenek vagy kompetensek a témában. Segítségeteket előre is köszönöm.

2022. jún. 13. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
bura.hu
2022. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!