Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Zsibbadó végtag esetén kihez...

Zsibbadó végtag esetén kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés

Üdv, 30 éves vagyok, a jobb kezemen, első sorban a középső ujjpercem és a köröm szokott zsibbadni, most viszont az összes ujjam utolsó ujjperce zsibong enyhén, valamint a péniszemben is érzek minimális égető nyomó érzést. Fitymaszűkületet állapított meg az orvos, írt is fel egy Elocom nevű krémet amivel pár napig kentem magam, mert leragadt a bőr, alig tudtam felhúzni. Most fel tudom, néha ugyan leragad, de úgy gondolom rendben van, viszont érzek a péniszben egy enyhe nyomást, mintha az alsóneműm hozzá érne pedig nem. Próbáltam kenni még, de félek ettől a krémtől, voltam már másik urológusnál is, sebésznél is, azt mondták nem komoly a fitymaszűkület, nem kell kenni. Aki felírta a krémet az meg azt mondta hogy addig kenjem amíg el nem fog. NAgyjából a fele fogyott el.

Pár éve hideg zsíroldóval kesztyű nélkül takarítottam, akkoriban nem voltam tisztában a veszélyeivel, volt hogy a jobb kezemen a középső és a gyűrűsujjam 1-1 ujjperce nem volt érzékelhető pár órára, majd visszajött. És attól félek hogy nem e lett valami behatás a nemi szerven is korábban fürdésnél pl. Lehet hogy csak túlreagálom. A takarítás előtt emlékszem bőröndöt cipeltem ami elég nehéz volt és utána hideg zsíroldóztam, aztán ment el az érzés az ujjamban.

Igazából tanácstalan vagyok hogy mit csináljak, kihez forduljak, félek és elég stresszes vagyok emiatt. Esetleg valakinek valami tanács? Urológusnál, bőrgyógyásznál jártam már korábban, előbbi a végén már csak flegmázott (aki felírta a krémet, szerettem volna visszamenni egy állapotfelmérésre), utóbbi pedig nem tudott semmit mondani. Neurológushoz, vagy hova forduljak? A hasznos és értelmes tanácsokat Köszönöm.



2022. jún. 25. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor haziorvoshoz.
2022. jún. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 manly ***** válasza:
HO
2022. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 manly ***** válasza:
HO után lehet kapni beutalót vizsgálatra, több oka lehet, pl érrendszeri, idegi, tb.
2022. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ho nem fogja megváltani a világot.
2022. nov. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!