Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni makk...

Körülmetélés utáni makk érzékenység Egy ideig boxer nélkül voltam, utána most a napokban kezdtem el végig benne hordani. Vajon a súrlódás segít a szokásban, vagy magától el fog múlni akkor is, ha szabadon van? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
Körülmetélés utáni makk érzékenység
2022. jún. 30. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoknia kell, hogy inger éri. Természetesen egy idő után nem lesz annyira érzékeny. Emlékszem, amikor engem műtöttek, azzal szenvedtem, hogy minden hülyeség miatt felállt, de azóta már minden rendben.
2022. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
szép lett? megmutatod?
2022. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szép lett, de megmutatni nem fogom xd
2022. júl. 3. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, oké, akkor mondd el ! Szoros lett vagy laza ? Közel van a vágás a makkhoz vagy távolabb ?
2022. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szorosnak mondanám, nekem tetszik, jó munkát végzett a doktor, és nem magánrendelés volt, szóval ennyibe nyugodt vagyok.

Remélem megszokom hamar a surlódást is, varratok is potyognak kifele

2022. júl. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!