Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire lehet hatásos?

Mennyire lehet hatásos?

Figyelt kérdés

Az alábbi termék mennyire lehet hatásos?

[link]



2022. júl. 28. 21:41
 1/3 Z003 ***** válasza:

A minoxidil ami a hatóanyaga hatásos hajhullás ellen, viszont arról nincs semmi adat hogy viselkedne egy alapból nem kifejlet szőrzetnél.


Az oldalon ez a figyelmeztetés található:" Disclaimer: az oldalon található állítások személyes tapasztalatainkon és vásárlóink visszajelzésein alapulnak. A fenti eredmények nem garantáltak, hisz a genetikád, rendszeres használat és egyéb tényezők nagyban befolyásolhatják az eredményt."


Valamint semmilyen hivatkozást nem találtam bármi féle kutatásra vagy, ami alátámasztana bármit. Így én nem feltétlenül bíznék meg benne, de ettől függetlenül még lehet hogy működik. Próbálj meg véleményeket keresni a termékről külsős oldalakon.

2022. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ebben a videóban láttam. Mennyire tűnik hitelesnek számodra?

2022. júl. 28. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél inkabb ricinus olajat kend vele szakalad valamenyit sürüsödik es nem káros
2022. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!