Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszanyerhető a pénisz...

Visszanyerhető a pénisz érzékenysége?

Figyelt kérdés

Az elmút egy évtizedben majdnem minden nap minimum egyszeri maszturbáció miatt jóval kevéssé intenzív az érzékenysége a péniszemnek. Anno amikor elkezdtem még csak nagyon lassan, óvatosan fogva ment, nem is tudtam volna gyorsabban de ez pont elég is volt, aztán idővel egyre erősebben, intenzívebben csináltam, aztán volt hogy ha nagyon sokszor maszturbáltam már fájt a felszíne és egy borsszem nagyságú lila véraláfutás szerű folt is megjelent pár napra, mintha felsértettem volna (Pár nappal később ennek nyoma sincs ha ilyen feltűnik, de azért nyilván nem jó).


Azóta kialakult nálam az a bizonyos "Death Grip Syndrome", azaz csak és kizárólag erősen szorítva, teljes sebességgel húzogatva tudok csak elmenni.


Ez miatt szex közben legtöbbször nem is tudok elmenni, vagy csak ha már nagyon oda vagyok, de általában másképp kell magamnak megoldanom hogy végezzek..


Ha teljes mértékben abba hagyom az önkielégítést akkor részlegesen, vagy akár teljesen vissza fog állni az eredeti érzékenység? Vissza gyógyul ez valaha? Vagy már túl késő?



2022. szept. 9. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Késő, RIP pénisz!
2022. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fél évig ne nyúlj magadhoz.
2022. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nálam ennyire nem dúrva a helyzet de én is nagyon nehezen megyek el. Pedig nem is nagyon szoktam recskázni. Ha nem elég szűk a csaj akkor el is megy a kedvem a szextől általába mert nem ingereli eléggé. Valamikor nekem se sikerül elmenni aztán jönnek a sértődések hogy biztos az ő hibájuk. :/

19/F

2022. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!