Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges a körülmetélés úgy...

Lehetséges a körülmetélés úgy ha vazelinnel felvan töltve a peniszem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2022. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, és talán nem kell komolyabb beavatkozás
2022. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod kivivni az orvosok rokonszenvét .
2022. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, fontos lenne számomra a körülmetélés a párom családjának a vallása miatt de nem tudom hogy ez így lehetséges e mivel elkövetettem egy hibát tinédzser koromban hogy feltölttem vazelinnel a péniszemet és azon a bőr részen is van ez ahol a vágás történik
2022. okt. 1. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan fityma, amit ne lehetne lenyisszantani. A hímvessző szárán lévő feltöltést nem érinti a műtét, de úgyis összevarrják a sebet.
2022. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Neked már mindegy , úgyis csak hugyozásra tudod használni.
2022. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Konzultálj orvossal, sok mindent láttak már... De szinte biztos, hogy találnak rá megoldást. Egyébként lehet játszani azzal, hogy hova helyezik a vágást. Közvetlen a makk alá, vagy többet hagynak meg az előbőr belső részéből, így távolabb lesz a vágás a makktól.
2022. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!