Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs reggeli erekcióm?

Miért nincs reggeli erekcióm?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. És 12 éves koromba szokott nagyon gyakran reggeli reakcióm lenni. De azóta csak kb hónaponta egyszer szokott lenni ezzel is sokat mondok. A nap folyamán sem áll fel gyakran, igaz többször fordul elő mint reggel, de így is kevés szer történik meg. Maszturbálni 2,3 naponta szoktam, régebben minden nap. A nap folyamán még meg értem, hogy nem áll fel mivel meleg vagyok és ha látok is egy srácot aki bejön, akkor többnyire arra gondolok, hogy hetero és lehet ez miatt nem áll fel.Lehet az lehet a gond, hogy túlsúlyos vagyok és nem eszek túl egészségesen? Ezen próbálok változtatni, de nem tudon ez lehet e az oka.

2022. okt. 8. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Megmondom mi a baj! Túl sokat agyalsz ezen! A természetes dolgok maguktól alakulnak ki, nem tudod kedvedre valtoztatni! Hagyd magad úgy élni ahogy azt a tested is kívánja!!! Ne agyalj mert sok lesz a fusztrációd,az több kárt okozhat mint maga a tetmészet rendje!
2022. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A túlsúly pl sok dologban visszavethet, talán ilyesmiben is.

De a sok görcsölés sem segít, vedd könnyebben ezeket a dolgokat.

2022. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A túlsúly növelheti az ösztrogén szintet, ami csökkenti a tesztoszteront. Kellene egy laborvizsgálat: tesztoszteron, ösztradiol.
2022. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem melegként a heterókra, a tiltott gyümölcsre is feláll. :)
2022. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 2,3 naponta kivered,nem is kell,hogy reggelente merevedesed legyen!
2023. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

A kettőnek nincs köze egymáshoz, a reggeli merevedés nem a libidótól/kanosságtól függ, a szervezet ezzel biztosítja a pénisz megfelelő vérellátását, funkcionálását. Ha egy férfinak hosszabb távon nincsenek reggeli merevedései, akkor irány az andrológus.

2023. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem a túlsúlyom volt a gond meg az, hogy keveset aludtam és mindig ébresztőre ébredtem. Most fogytam kb 13-15kg között és ha természetesen ébredek, akkor többnyire van erekcióm.
2023. febr. 6. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sajnos

23F

nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!