Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltek, ti mivel...

Körülmetéltek, ti mivel ápoljatok a makkot, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

Múlthet kedden volt a műtét (28F), már kezd lelohadni a duzzadas, most jön hogy hozza kell szoknia a makknak a világhoz. Tényleg nálatok meddig tartott? A dokival megbeszéltem műtét előtt haggyon rajta kicsivel több bőrt, szóval normál állapotban félig bőr fedi, így azért jobb.


Viszont hogyan érem el, hogy a makk puha legyen? Normál testápolo, vagy valami speciális krém, mi vált be?


Amúgy szűkület miatt kellett műteni, a féket is leszedtek.



2022. okt. 10. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A műtét után a gyógyulás miatt szokták kenegetni egy ideig, utána biztosan nem.


Ha neked meg még félig takarja is a direkt meghagyott fityma, akkor tökéletesen felesleges bármivel kenegetni csak azért, hogy puha legyen a makkod.


Esetedben is a nem fedett rész puha lesz magától is, de egyénfüggő, hogy mi mikor történik.

2022. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell semmilyen különkeges krém. Egyszerűen csak mosni kell, illetve tusfürdő után is alaposan megtörölni.
2022. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet ilyet kérni, hogy maradjon bőr a makkon? Az milyen?
2022. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Egyszerűen beszélgettem a dokival, főorvos, szóval tud egyst mást. Mondtam hogy ne legyen olyan feszes, (legyen mit huzogatni:)))) nem is lett.
2022. okt. 10. 21:29
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ahogy néztem, nekem fentebb vágta el a bőrt és úgy varrta össze, szóval normál helyzetben van neki egy karima szerű, valamennyire takaró rész (alaposan meg nem tudtam megnezni, mert még duzzadt kicsit és fáj erőltetni.)

2022. okt. 10. 21:33
 6/14 anonim ***** válasza:
De azt, hogy kell elképzelni?
2022. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2022. okt. 10. 22:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszi. Valahogy gondolom milyen lehet.
2022. okt. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is 28 évesen, 16 éve metéltek körül. Nem volt semmi probléma a gyógyulást követően kb. 2-3 hónap alatt megszokta az új helyzetet. (Addig kicsit csikizte az alsónemű, volt amikor félig merev állapotig ingerelte)

Csak akkor volt bekenve, amikor a testemet testápolóval amúgy is kentem, de külön nem kapott plusz krémet.

2022. okt. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lenne pár kérdésem a metélésről.
2022. okt. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!