Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen egy teljes urologia...

Milyen egy teljes urologia vizsgálat fiatal srácnál fitymaszukulet esetén?

Figyelt kérdés
Voltatok ilyen vizsgálaton?

2022. nov. 12. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
A doki megkérdezi mi a panasz. Fitymaszűkület esetén megkér told le a gatyót, és húzd hátra amennyire tudod. Lehet ő is megfogja és megpróbálja hátrahúzni. Majd eldönti mit tart jónak. Ennyi.
2022. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit értesz teljes vizsgálat alatt, de ha konkrét panasszal mész, azzal kapcsolatban fognak megvizsgálni. Elmondod, hogy fitymaszűkületed van, utána az orvos meg fogja vizsgálni a fitymádat. Tehát pár perc az egész.
2022. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlragozni. Megkérdi a panaszod, majd gatyát lehúzva megnézi. Nekem hátrahúzta, megnézte a fékemet, majd rákérdezett, ogy erekcióban mennyire feszül. Csóválta a fejét az intimhigéniám kapcsán, mert az extrán túllógó bőr miatt én mindig a fitymámba pisiltem. Közben áttapogatta a herezacskómat is beszélgetes közben, miközben rákérdezett a szexuális életemre. Megmutatta a peniszemen, hogy hol lát egy enyhébb szorítási gyűrűt, majd elmondta a lehetőségeket, hogy fékbevágás, részleges kurtítás vagy komplett lenyisszantás jöhet szóba. Aztán a fitymámat hátrahúzva megmutatta, hogy a beleegyezésem után a körülmetélés elvégzésével hogyan fog kinézni ernyedten. Három nappal rá már meg is műtött.
2022. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Egy felnőttnek 1.vizelet vizsgálat 2.rakerdez,van-e panaszok 3.mivel nálam kis csomó van a bal heremnel,lefekvés az ágyra,letolatja a nadrágot és a gatyát.Majd kezeivel át tapogat herezacsit, péniszt.4.rahasaltat az ágyra,derékszögben hajlítható,szét rakott lábakkal.5.Gumikesztyus ujjával behatolás a feneketlen,kitapogatja a prosztatamat.Ha nincs különösebb probléma a jóindulatú megnagyobbodason kívül jön az 5.vervetel prosztata rák vizsgálathoz.6.A labor lelet megtervezése telefonon pár napon belül.
2022. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!