Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy lehetek impotens 24 évesen?

Hogy lehetek impotens 24 évesen?

Figyelt kérdés

Igazából 2 éve volt először merevedési zavarom. Nem tudtam befejezni a második menetet. Pár hónappal később szintén sőt, akkor már csak egy meneteket bírtam az akkori párommal. Pedig 3 4 éve simán letoltam kettőt vagy hármat egy este... Lényeg a lényeg, hogy ez aztán rosszabbodott. Néha voltak herefájdalmaim, feszültek szúró érzés volt a zacskóban a bőr alatt, nem is a golyó maga. Voltam dokinál semmit nem talált. Néha elkezdett görcsölni a gátam akár élvezésnél, de néha pisilésnél is. Pár hónapja voltam urulógusnál megint. Ő még turkált is. Semmilyen szervi bajt nem talált. Tesztoszteron szintem elméletileg rendben van, bár szerintem alacsony. Azt mondta, hogy pszichés a probléma. Akkor életem egyik legjobb időszaka tart egy ideje, egyáltalán nem vagyok depressziós, minden sínen van. De most, egy pár hete, abszolút nulla a dolog. Reggelente régóta nincs merevedésem, de már napközben se soha. Pár éve láttam egy jó csajt, mint az ősember, jött a kangörcs és legszívesebben leütöttem volna hogy hazavigyem. Jó ez most túlzás, de értitek, csorgott a nyálam és brutális merevedést okozott. Ilyen már sosincs. Ha nem kezdenék el néha esténként dopaminpótlásnak kezelésbe venni magam, akkor szerintem egy hét is eltelne, hogy nincs semmi merevedés. És ha verem mostmár akkor sem 100 százalékos a merevedés. Sőt, van egy rendkívül fura jelenség is, hogyha maszturbálok, hogy elkezd kifolyni az anyag, még az orgazmus előtt. Csinálom, ha közeledik akkor mindig abbahagyom kicsit, és ekkor kifolyik minden, bármilyen lüktető vagy jó érzés nélkül, és utána még tudom folytatni, és akkor jön még maga az orgazmus, pár csepp anyaggal.


Tegnap előtt egy régebbi szexpartneremhez átmentem, és egy óra petting nem volt elég, hogy felállítsuk. Ekkor már teljes volt a frusztráció és pánik.


2022. nov. 27. 09:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Vagy exek nudejait"

. Azokat jó lenne törölni minél hamarabb, mert nem tarthatod őket magadnál.

2022. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Többet akarsz magadtól,mint amire képes vagy .Te sem gép vagy,beállítotak 1 teljesítményre és az évekig teljesíteni fogod .
2022. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

11 miért ne tarthatnám? Azért küldték. Nekik is megvannak az enyémek, ha nem törölték. Nem izgat különösen.


12 a második mondatod nem értem

2022. nov. 27. 14:21
 14/24 DanielC ***** válasza:
Meseld el a dokinak, hogy gyenge az erekciod es ha maszturbalsz, akkor elkezd kifolyni az anyag, meg az orgazmus elött. Azt hogy szervileg rendben vagy mar tudod, de nem vagy depresszios se. Mit szedsz a dopaminpotlashoz? A pisiles normalis, vagy van valami valtozas?
2022. nov. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Dopamin pótlás???

Hozzá szoktatod a szervezeted hogy ilyen hülyeségekkel tartsd a szintet és ezzel többet ártasz mint használna.

2022. nov. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

14 nem szedek semmit,kiverem. Mondtam hogy pisilés közben os szokott görcs lenni néha a gátban. Ezért akart a doki tesztet csinálni nem fertőzés e. Héten ezt is megcsinálom. Egyébként egy ideje észrevettem, hogy más a szaga, de igazából nem tudom mihez hasonlítani. Nem az a tipikus ammónia. De voltam covidos még év elején úgyhogy lehet a szaglásom nem tökéletes még szimplán


15 had verjem már ki egy két naponta. Attól hogy nincs magától erekcióm, és nem jön rám a kangörcs, még tudom, hogy jó érzés lesz amikor végzek, úgyhogy csinálom, mégha csak 70 80 százalékos is max az erekcióm.

2022. nov. 28. 09:18
 17/24 anonim ***** válasza:

Dopamin pótlásra milyen szert szedsz?


Tesztoszteron szint kicsit alacsony, de határértéken belül van.


Az ejakuláció és az orgazmus időbeli eltolódását a dopamin rendszerbe való belepiszkálás is okozhatja.


A tünetek egy része lehet prosztatagyulladástól is.

2022. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17 mondtam nem szedek szert. Kiverem.


A gyulladást a pisi teszttel fogják tudni megállapítani igaz?

2022. nov. 28. 10:40
 19/24 anonim ***** válasza:

"A gyulladást a pisi teszttel fogják tudni megállapítani igaz?"


Igen. Pisilés prosztatamasszázs előtt és után. Ha az elsőbe nincs baci de a másodikban igen, akkor az prosztatagyulladás.

2022. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hogy masszírozzam meg a prosztatám?


Miért kell ez?

2022. nov. 28. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!