Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hová forduljak ezzel a problém...

Hová forduljak ezzel a problémával? Szerintem relatív fitymaszűkületem van. Merevedésnél egy picit fáj ha lehúzom a fitymámat és úgy húzogatom. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egyébként merevedés közben le tudom húzni a fitymámat, csak ha elkezdem verni akkor fáj. :( Anyukátoknak hogy mondjátok el? "anya önkielégítés közben megfigyeltem, hogy merevedés közben fáj, hogyha verem a farkam" vagy mi? 16 éves szűz fiú vagyok!


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2010. szept. 30. 16:15
1 2 3
 1/21 Moszuke ***** válasza:
5%

huh én ezt nem értem.

esetleg ne verd a farkad hanem maszturbálj. jobbat nemtok így hirtelen

2010. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Talán valami netes dokit kérdezz szerintem. Vagy a háziorvosodat telefonon. De próbáld meg hoki elött bekrémzni hátha lazít a bőrön.

Sok szerencsét.

2010. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem a szó szoros értelmében értem, hanem hogy húzogatom a bőrt a farkamon.
2010. szept. 30. 16:20
 4/21 A kérdező kommentje:
Mivel krémezzem be? A nyál nem segít mert hamar felszívódik.
2010. szept. 30. 16:21
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha megnézné doki, mert lehet, hogy tényleg kellene vele valamit csinálni. Anyukád előtt ciki, de az anyád, és segíteni fog. Nyugi, mindenki tudja, hogy ennyi idősen ilyen problémák előfordulnak, anyukád is.
2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tehát akkor urológushoz kell fordulni? Nagyon fájnak egyébként az ilyen beavatkozások?
2010. szept. 30. 16:37
 7/21 anonim válasza:

És úgy próbáltad, hogy nem húzod le? Úgy is lehet, és jó is.

Amúgy pl. testápoló is jó "sikosítónak".

2010. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltam, hogy nem húzom le, de akkor is zavaró, hogy valószínűleg fitymaszűkületem van. Pl. a nemi élet előtt ezt mindenféleképpen kezelni kell szerintem.

Tehát akkor pl rácseppentek a makkomra pár csepp mondjuk nivea testápoló tejet, akkor elmúlik a fájdalom maszturbálás közben, miközben le van húzva a fitymám?

2010. szept. 30. 17:00
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez nagyon úgy hangzik, hogy egy rutinszerű fitymatágítást kéne nálad elvégezni. Vagy részleges körülmetélést.
2010. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

17:20

és ez fáj szerinted? Hallottam olyanról is, hogy elég volt krém is... Csak tudnám hol lehet olyan krémet venni. Mert szerintem ez nem olyan vészes. Mivel le tudom húzni a makkomról a bőrt.

2010. szept. 30. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!