Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan fiú aki folyamatosan...

Van olyan fiú aki folyamatosan hátrahúzva tartja a fitymáját?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy van olyan fiú aki a fitymáját folyamatosan hátrahúzva tartja? És milyen okból? Mikor kezdte ( hányévesen)? Most milyen korú? Milyen előnyöket tapasztalt? Hogy érzi, figymával vagy anélkül jobb?

2023. jan. 2. 16:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen kezdtem el hátrahúzva hagyni. Eleinte csak kíváncsiságból, mert nem tudtam elképzelni, milyen lehet csupasz makkal. Hamar megtetszett, és azóta folyamatosan így hordom. Most 35 vagyok. Szerintem higiénikusabb így.
2023. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

"Értelmetlen f@sság. Ha ez egy előnyös állapot lenne, akkor a természet így alkotta volna meg a f@szt. Nem tudom miért akartok okosabbak lenni mint a természet."

a természet nem okos, szakértőkém. az evolúció, az mutációk és kiválasztódások sora - ha ezek nem következnek be, marad minden a régiben. másrészt nem egy lezárult dolog, hanem jelenleg is folyamatban van.

2023. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Így hordtam, szűkebb alsóban de nekem kiszáradt. nektek is? Folytassam v mivel kenjem?
2023. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%
12-es és akkor milyen evolúciós folyamat várható a fityma ügyben, meséld már el hiszen te akkora nagy ász vagy (vagy nem). Nem tartom valószínűnek, hogy pár ezer éven belül eltünne, mivel funkciója van, szakértőkém.
2023. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
14 és a vakbél miért nem tűnt el? és a bölcsességfog, ami egyenesen hátrányos, miért nem tűnt el, szakértőkém? attól, hogy valami a testünk része, nem biztos, hogy előnyös.
2023. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is így hordom kb 13 éves korom óta apukám tanácsára. Semmi gond nincs vele, szerintem sokkal jobb így. Mostanra már teljesen megrövidült a fitymám, nem is nagyon tudnám visszacsinálni. Ha kérdésed van, írj privátba.


18F

2023. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ehhez csupán annyit tudok hozzászólni, hogy páromnak (aki férfi) voltak gondjai azzal, hogy fiatalabban nem húzta vissza gyakrabban. Először is higiéniás okokból nem árt ezt csinálni, másodszor pedig - és főleg ez jelentkezett - aktus közben túlérzékennyé válik ott a terület és könnyen fájdalomba mehet át az érzés.
2023. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkoromban kezdtem hátrahúzva tartani, ennek már lassan 30 éve. Beletelt 1-2 hónapba, mire megszoktam, de különösebb nehézséget nem okozott, eleinte sem volt túlérzékeny.

Korábban gyakan volt fitymagyulladásom az alatta maradt vizeletcseppektől, hiába próbáltam gondosan megtörölni. Azóta ez a probléma megszűnt számomra létezni.

Semmilyen negatívumról nem tudok beszámolni, max annyiról, hogy most már az zavar, ha nagy ritkán rácsúszik a fitymám a makkomra.

Barátnőim, feleségem mindig is izgatónak találták így fedetlenül, sosem panaszkodtak rá, sőt! ;)

Szóval nyugodtan próbáld ki! Ha nem jön be, bármikor újra előrehúzhatod. Ha azonban van akár enyhe szűkületed is, akkor inkább ne próbáld ki, nehogy a makkod mögé szorulva elszorítsa a vérkeringését!

2023. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Igen.
2023. jan. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyszer próbaképpen úgy mentem suliba, de már mikor beértem, éreztem, hogy visszament rá.

De nekem nem is jó érzés, ha nincs rajta, csak ki akartam próbálni, milyen.

2023. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!