Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon sokat fingok mostanság,...

Nagyon sokat fingok mostanság, az egészséges?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Hány éves vagy?
2023. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy valami olyat ettél, és ezért van ez
2023. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon.
2023. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miket eszel? Allergia van?
2023. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából kb két hónapja hagytam abba a diétát. Mostanság rendesen eszek. Mindent! Normálisan, nem zabálok. Csak hát van olyan étel, amit évek óta nem ettem. És sztem az cseszik ki vele, remélem, hozzászokik.
2023. jan. 7. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Ez csak a megevett ételeken múlik.Melyiktől mennyi bélgáz szabadul fel.

Ez még mindig jobb,mintha az orvos nyomná ki belőled.

2023. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne. Szeretem a zöldségeket, de gyakorlatilag az összestől fingok. Úgy tudom, hogy összetett hosszú cukormolekulákban tárolja sok zöldség az energiát, amit egyes emberek nem tudnak lebontani, viszont a bélbaktériumok igen. Na, ettől lesz a fing. Én [link] erre gondoltam, hogy kipróbálom. Még nem jutottam el odáig, hogy megrendeljem. Egy hasonlót vettem, amiben nem csak alfa galaktozidáz van, hanem egy csomó egyéb enzim is, az nem segített. Állítólag lelki oka is lehet a fingásnak, az irritábilis bélszindróma egyik tünete. Ezt a kérdést január elején tetted ki. Azóta javult valamit a helyzet?
2023. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!