Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Naponta hányszor kenhetem...

Naponta hányszor kenhetem Bepanthen krémmel a péniszemet, a makkot?

Figyelt kérdés

Gombás bőrgyulladás után nagyon száraz a bőr, illetve a gomba elmúlt más kezeléstől, de a gyulladás nem teljesen…


Emiatt kenném ezzel és segít is valamennyire, de félóra-óra után hogy bekentem, ismét nagyon száraz.


Az a kérdésem, hogyha naponta 3-4 alkalommal kenem, az már sok vagy még belefér? Lehet e ennek valamilyen káros hatása?



2023. jan. 18. 04:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Gombára nem jó a Bepanthen. Menj el egy orvoshoz!
2023. jan. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Fárasztó96 ***** válasza:
20%
Szerintem Canestennel vagy hasonló gomba elleni krémmel kend be, nekem is száraz lent, de Canestent ajánlott rá a doki
2023. jan. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De a gombára kaptam más krémet, amitől az el is múlt. A gyulladás nem múlt el teljesen, bár nagyrészt az is, illetve ez a szárazság valami mellékhatás lehet.
2023. jan. 18. 04:58
 4/16 Fárasztó96 ***** válasza:
Dokinál kérdezz rá, bár nem árt neki szerintem
2023. jan. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
0. Hámosítót eléggé tilos rákenni. Az orvos vagy a gyógyszerész meg tudja mondani, talán a sima vazelin + hidrofiles mosdókenőcs nem okoz kárt.
2023. jan. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Nyugodtan lehet hámosítót rákenni 3-4 alkalommal.


Ha nem lehetne, akkor a babapopsira sem szabadna, az is nyálkahártya, mint a makk, a száj stb.

2023. jan. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 jpeacefuler ***** válasza:
23%
MI VAN??? Mióta nyálkahártya egy babapopsi TE ÉSZLÉNY??? Ilyen őrültséget még nem hallottam.
2023. jan. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Javaslom ebben az esetben, hogy tágítsd egy kicsit a biológia tudásod.
2023. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

,,A végbelet narancsvörös, fényes, mirigyeket tartalmazó nyálkahártya borítja, az alatta lévő kötőszövetben található, tágult, kanyargós, esetenként vérző vénafonat az aranyér."


Te észlény...

2023. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

"A Bepanthen kenőcs sztearil-alkoholt, cetil-alkoholt és gyapjúviaszt tartalmaz"

Forrás: [link]


És az alkohol szárít.


Használd ezt:

[link]


vagy ezt:

[link]


Minkettő a DM saját márkás (Balea) terméke.

2023. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!