Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami bajom ha ilyet...

Lehet valami bajom ha ilyet kenek a péniszemre mert száraz?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 5. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez vaginagél.
2023. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Ezért kérdezem…


Eddig amit ajánlott az orvos, az semmit nem ért vagy akár még rosszabb is lett tőle a szárazság.


És több orvosnál is voltam, de azt mondják hogy ez normális. Viszont nem az, egy lány akivel szexeltem már első együttlétünknél észrevette hogy betegesen száraz!


Sajnos olyan készítmény nincs ami kifejezetten pénisz szárazságra való.

2023. febr. 5. 21:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvileg egy hormon mentes gél ez, szóval ha nem lehet tőle rosszabb, akkor rá kenem és max. jobb sem lesz…
2023. febr. 5. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami hüvelyszárazságra van az jó lehet péniszre. Hogy segít e próbáld ki . Ártani nem hiszem,hogy árt hiszen a vagina érzékeny terep.
2023. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Más a hüvely és a pénisz pH-ja, ezért én nem használnám.
2023. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha baja lehetne attól a pénisznek, ami a hüvelyt normál állapotba hozza, akkor elve be sem lehetne tenni a péniszt a hüvelybe.
2023. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképp megér,meg még tudod mi ami talán hatásos lehet,ha még nem próbáltad,sima egyszerű nivea krém napi 2-3x.

Egyébként körülmetélés után vagy? Vagy hogyan jött neked ez a probléma?

2023. febr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Csütörtökön jött meg a kenőcs, azóta kétszer használtam egyelőre, mert esti zuhanyzás után szoktam vele bekenni.


Direkt csak keveset kentem fel, de eddig nagyon jónak tűnik, még nem szűnt meg teljesen a probléma, de 2 nap alatt már 50 százalékot legalább javult!

Semmi sem segített ilyen sokat, amiket az orvosok ajánlottak, szóval ha valakinek van hasonló problémája, akkor azt javaslom hogy először kenje azzal amit az orvos mond, de ha neki sem segít, akkor nyugodtan próbálja ki ezt!

2023. febr. 11. 13:53
 9/10 A kérdező kommentje:

#7.


Nem vagyok körülmetélve és nincs fitymaszűkületem sem… Egyszer csak nagyon száraz lett a makkom és a fitymám, egyik napról a másikra, jó lenne tudni hogy mitől. De ez már nem fog kiderülni szerintem.

2023. febr. 11. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Na szuper! Köszi az infót! (4es.)
2023. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!