Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magán a bal herén ereket...

Magán a bal herén ereket érzek látok amik rá vannak tapadva a herére és a mellekherén vagy felette is érzek egy csomót ez herevisszér lehet?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2023. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.. Nekem szintén ugyanígy a balon van ugyanott ahol neked. Egy kis csomónak tűnik, olyan mintha egy érből jönne ki. És voltam ultrahangon kb 7 éve és kiderült hogy herevisszér tágulat. Ha nem okoz panaszt nekem azt mondta a doki hogy nem nyúlnak hozzá. Most 2020-ban megint voltam ellenőriztetni és változatlan. Állítólag magas srácoknál gyakori.


De inkább mutasd meg dokinak,és ne a neten tájékozódj, míg valaki látatlanba beírja ide "hererákod van",nálam is ez volt és itt tájékozódtam,erre azt mondta a doki: akassza fel magát aki orvosi végzettség nélkül ilyet állít :D Hát igaza volt..

Mert ugye kérdezte miért hiszem magam rákosnak...


Az urológus ultrahanggal és egy fizikális vizsgálattal megállapítja.

2023. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek az erek nem vastagok mégis érezhetően rajta vannak a herén
2023. febr. 28. 02:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes!Először is,a heréket is el kell látni friss vérrel!Ahhoz,hogy rendesen működjenek!A megtermelt spermat meg el kell vezetni az ondó holyagokba!Ezeket a csovecskeket érzed és láthatod a herezacskoban!
2023. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ezek magán a here felszinen az oldalán vannak redőknek erezhetőek de haspresre egyértelműen érezhető hogy hajszálerek és ezen az oldalon a herefuggelek is jóval vastagabb
2023. febr. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!