Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvoshoz menjek ezzel...

Milyen orvoshoz menjek ezzel MAGÁNRENDELÉSRE?

Figyelt kérdés

Ha gyanús hogy gombás fertőzése van a péniszemnek, de lehet lehet akármi más is, ami orális szexel terjedhet. Aktusnál védekeztem.


Balanitiszem van, olyanok a tünetek mint candidiás balanitis esetén, de a gomba elleni krémektől nem múlik el a gyulladás.


Mindenképpen magánrendelésre szeretnék menni, de nem tudom hogy milyen fajta szakorvoshoz kéne fordulnom ezzel.


Urológia, bőrgyógyászat, nemi gyógyászat?



2023. márc. 6. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Nőgyógyászhoz! Mint írtad van elég lovéd! Hidd el, fog segíteni!
2023. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nemibeteg gondozóba.
2023. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 Van elég lóvéja, meg pénisze... nem hiszem, hogy a nőgyógyásznál tárt karokkal fogadnák. 😀
2023. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok amúgy.

A balanitis az a makk gyulladását jelenti…


Néztem többféle STD szűrést, de ott úgy látom hogy gombákra nem tesztelnek.

2023. márc. 6. 20:15
 5/17 A kérdező kommentje:

Vagy olyat lehet, hogy elmegyek sima bőrgyógyászhoz, Ő megnézni, elmondom a panaszokat és akkor Ő majd elmondja hogy milyen vizsgálat ajánlott?


Azokra a dolgokra szeretném elvégeztetni a vizsgálatokat, amelyekre a legnagyobb esély van, pont azért mert nincs végtelen pénzem.


Olyan dolgokra nem szeretném tesztelni magam, amik valószínűleg úgyis biztos hogy negatívak lennének, feleslegesen nem akarok erre költeni.


Azért akarok viszont magán orvoshoz menni, mert most úgysincs TB-m és gyorsabb is.

2023. márc. 6. 20:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az is működik, hogy telefonon felhívsz egy magán bőrgyógyászt és megkérdezed. Én már csináltam ilyet, segítőkészek voltak, és megspórolsz kb. 20.000 Ft vizsgálti díjat. Persze lehet az lesz a válasz, hogy menj el vizsgálatra, de lehet, hogy nemibeteg gondozóba küld, és akkor nem szántál időt és pénzt egy felesleges körre.
2023. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vagy akár több bőrgyógyászt. Vagy a nemibeteg gondozót hívod telefonon. Mindegy, a lényeg, hogy előbb érdeklődj, és utána menj konkrét vizsgálatra.
2023. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt a Semmelweis Egyetem Urulógiai Klinika oldalán írják

balanoposthitis esetén: "Mikrobiológiai tenyésztést (baktériumokra, candidára) csak akkor végezzünk, ha egyértelmű gyanú van fertőzésre. Nemi úton átvihető betegség gyanúja esetén nemibeteg-gondozóba, STD-rendelésen történő vizsgálata segíthet a kórokozó kimutatásában és a szexuális partnerek kezelésében."


Ezek alapján én akkor azt mondanám, hogy urulógushoz menj, és majd ő elküld nemibeteg-gondozóba, ha szükségesnek látja.

2023. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Sima szakrendelésre menjél.Magánba sem tudnak többet,csak a pénzedért 5 perccel tovább nézegetik.
2023. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na köszi a válaszokat, hálás vagyok!


"Mikrobiológiai tenyésztést (baktériumokra, candidára) csak akkor végezzünk, ha egyértelmű gyanú van fertőzésre.”


Ez azért elég furcsán hangzik, mert a nekem már kisgyerekként is volt candida miatt balanitisem, mert penicilin tartalmú gyógyszert írtak fel mandula gyulladásra és attól felborult a gombák egyensúlya a szervezetemben… De az könnyen elmúlt.

2023. márc. 6. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!