Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha vény nélkül kapható intim...

Ha vény nélkül kapható intim területen is használható gomba ellenes szerek nem vállnak be candida ellen, akkor szinte biztos hogy valami komoly immunrendszert is érintő betegségem van?

Figyelt kérdés
Vagy ez úgymond normális, előfordul hogy valamikor csak nagyobb dózisú, orvos által felírt krémek/gyógyszerek használnak?

2023. ápr. 26. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos, hogy gombás eredetű betegséged van. Menj el orvoshoz, mert mi lehet,hogy félre kezelünk.
2023. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ!


Igazából 2-3 éve nem voltam nővel…


Nem volt semmilyen tünetem, de aztán fülész felírt nekem augmentit és miután azt bevettem, utána jelentkezett a candida a péniszemen, vagy ahhoz nagyon hasonló valami.


Mivel ez egy elég általános mellékhatása a gyógyszernek és régebben is előfordult már velem, valamint nem volt részem nemi aktusban a tünetek megjelenése előtt sem legalább 2 évig, feltételezem hogy elég valószínű hogy most is ez a helyzet…


Régebben amikor ez volt, akkor a Canesten az segített, de most csak enyhíti a tüneteimet és amint abbahagyom, a tünetek felerősödnek.

És próbáltam még betadint is, de az sem segített jobban.


Attól félek, hogy valami komoly betegség miatt nem múlik el.

2023. ápr. 26. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
vércukrot érdemes ellenőriztetni
2023. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!