Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem úgy működik a péniszem...

Nem úgy működik a péniszem ahogy kéne, többit lent!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2,3e éve áll fent egy probléma a kis katonával. Nem úgy áll fel (mint 2 3 éve) és parázok hogy nagy baj van. Először is a reggeli merevedésem se olyan mint régen, illetve az esti se (tudom van akinek nincs esti ez reszket kérdés) a maszturbálásnal egy ideig fel áll de aztán lankad lefelé szegénykém és nem tudok wl élvezni se nem jutok el odáig. Ugye nem nagy baj van? Köszönöm előre is a válaszokat, segítségeket! Szép estét /napot ki mikor olvassa



2023. jún. 29. 00:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Merevedésed akkor van,ha erre parancsot kap az agyadtól.Az agy szexuális központját valamilyen külső szexuális inger éri.Masztihoz is ilyennek kell kapcsolódni,fantáziálj.A reggeli merevedést teljesen más ok váltja ki.
2023. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Esetleg faraszto, unalmas, frusztralo, hogy nem igazi szex, es par ilyen eset utan mar felsz elore, hogy problema van, es te idezed elo.
2023. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11-es,eddig ilyen problémám sosem volt, és amióta van félek, hogy nem lesz olyan mint régen, mert régebben minden jó volt, kedvem is volt hozzá és ha fel is izgultam egyből sikerült és élveztem is az ejakulációt, most meg úgy nincs meg ez az érzés és ezért gondolom azt, hogy nagy baj van vagy nem tudom. A reggeli merevedést azt tudom, hogy más váltja ki, de az se régi az is stresszel
2023. jún. 29. 14:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Jarj kocogni/ futni. A stressz kezdleset kell megoldani. Erre jo a futas!!!!!
2023. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es! Köszi a tippet, megfogadom, ha ez számít biciklizni szoktam, kosarazni, focizni
2023. jún. 30. 23:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Az EROGEN X GÉLT ajánlom!Ha minden nap kétszer alaposan bekened vele a peniszed,kemény lesz,mint az acél!
2023. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!