Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most lettem 17 és nem tudom a...

Most lettem 17 és nem tudom a fitymámat hátra húzni a makkomról. Ez még elmúlhat? vagy ezzel muszáj lesz dokihoz menni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 19:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

#10

Az 5-ös egy lényeges kérdést tett fel, amit az orvos is feltenne neki azonnal.

Na nehogy már 17 év kelljen egy fiúnak ahhoz, hogy kiderüljön a fitymaszűkükete!😁

Milyen szülei vannak az ilyen embernek? Nem fürdették kiskorában? Nem fürdött/zuhanyzott soha az apjával és más fiúkkal/férfiakkal az iskolában, uszodában, strandon, sportolás után stb.?

És milyen igénytelen ő saját magával?🤔


Bár ez sem mindig jó, de velem rohantak a szüleim az orvoshoz, ha a meglátásuk szerint valami baj volt velem.

Apámtól pedig a legkényesebb szexuális kérdésekre is mindig megkaptam az adekvát válaszokat. És mivel már kisebb koromban is láttam merevedéssel, így azt is elég korán megtudtam, mire való a férfi nemi szerv a vizelésen kívül, és hogyan néz ki egy egészséges férfi akcióra kész szerszáma.

Lehetséges az, csak én lennék szerencsés, hogy nem begyepesedett gondolkodású szülőkkel rendelkezem?

Mert szerintem nem...🤔

2023. júl. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Két fiam van és apaként kb 14 éves korukig néha rákérdeztem, és volt, hogy amikor fürödtek rá is néztem, hogy rendesen hátra tudják e húzni. Tudom sokakat ez megbotránkoztat, a gyerekek cikisnek tartják, de ha minden szülő igy tenne nem írogatnának ide a tizenéves fiúk, hogy mit csináljanak mert nem tudják hátrahúzni a bőrt. Ugyanis a szülő minden tekintetben felelős a gyermeke egészségéért. És a fityma hátrahúzhatósága is ide tartozik.
2023. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Szerintem mindent úgy csináltál, ahogy azt minden apának csinálnia kellene a fiával, fiaival, és nincs ebben semmi megbotránkoztató.

Apám még azt is tudta, hogy mikor jött el annak az ideje, amikor már nekem ciki volt együtt zuhanyoznom vele, mert egyre sűrűbben merevedtem zuhanyzás közben.


Az is igaz, hogy a gyerekek egészségéért is a szülő a felelős, de sajnos egyre több a csonka és a vegyes család, ahol a gyerekek viszonya a szülővel, nevelőszülővel még rosszabb, mint sok "ép" családban.


Az emberek sokat dolgoznak a a család fenntartása érdekében, fáradtak, és egyre kevesebb idő jut a gyermeknevelésre is, egy normális családi közeg megteremtésére és fenntartására.

A társadalmak gyökerét alkotó családok széthullanak, és csodálkoznak az emberek, hogy mivé lesz a magyar társadalom is...🤔

2023. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, kérdező, jobban van a nemiszerved?
2023. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#14

Szerintem ez csak egy kamuprofilról feltett kamukérdés volt, mert több mint egy hónap telt el a kérdés feltevése óta, és azóta még "nem volt ideje válaszolni" a kérdezőnek...🤔

2023. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű kamu kérdés. Tele van a gyakori ilyen stílusban feltett hasonló irányú kérdéssel...
2023. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek ilyen kérdésekre adott válaszokra élvezkednek, és itt élik ki a perverzióikat.

Nem meglepő, és elég gyakori a Gyakorin 😀

2023. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lesz,ha éjjel nappal huzogatod magadnak!Én is úgy csináltam,szépen kitagult!Most már magától is hátra csúszik a hatalmasra duzzadt makkom mögé!Többször kell maszturbalnod!Ne aggódj,hamarosan nem fogja a fitymad takarni a makkod!
2023. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta?

Megvan még a fitymád?

márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!