Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudtok javasolni az...

Mit tudtok javasolni az alábbi problémára?

Figyelt kérdés

Korábban nem jelentkezett ez a gond, de az utóbbi időben akárhányszor szexelünk a barátnőmmel, mindig lesérülök. Ez azt jelenti, hogy felreped a bőr a fitymán, aztán napokig fáj, mire meggyógyul. Mit lehet tenni ellene? (gumi nem opció, babán "dolgozunk")

Mivel lehet kezelni a sérülést, hogy gyorsabban gyógyuljon?



2023. aug. 1. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem reped meg ok nélkül. Nincs esetleg szűkület? Vagy nincs kiszáradva a fityma? Mert ha ki van száwadva akkor kend hámosító krémmel pl neogranormon. Ha szűkület az oka, akkor pedig urológust keress fel.
2023. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy repedés, akkor Neogranormon, vagy Bepanthen segíthet gyógyulnia. Bár volt idő, amikor nekem is hol itt hol amott felrepedt a bőröm, nem csak a nemi szervemen, hanem a kezeimen is. Háziorvos azt mondta "A" vitamin hiány. Viszont amikor a fitymámon volt nekem is, azt mondta a bőrgyógyász, hogy ez herpesz. Én azt mondtam, hogy nem voltam soha senkivel a feleségemen kívül, aki tudtommal sohasem csalt meg. Akkor is valami "olyasmi". Na ez a valami kisebesedett, és utána hónapokig gyógyult. Csak szólok, ha esetleg nem gyógyulna, akkor el kell vele menni orvoshoz.
2023. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akár gombás/bakteriális fertözés is, amit a partnereddel oda-vissza adogattok egymásnak
2023. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt teljes szűrésen, azt mondták nincs baja. Mikor a nőgyógyásznak említettük ezt a gondot, akkor átbeszéltük és azt mondta, hogy nem hiszi, hogy betegség okozná, csak ilyen a bőröm. De ez nem megnyugtató válasz.
2023. aug. 1. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellene elmenni megvizsgáltatni magad, föleg, ha ez újabb keletü probléma
2023. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elég nedves a párod. Síkosító jó megoldás, gyógyszertárban vegyél. Páromnál a múltkor ugyanez volt, ő mondta hogy úgy érezte nem voltam kellően nedves. Bekente Betandinnal másnapra rendben volt.

48/N

2023. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!