Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apró faggyúmirigyek a makkomon...

Apró faggyúmirigyek a makkomon, kezelés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Volt egyszer egy makk gyulladásom, ezután sajnos faggyúmirigyek jelentek meg a makkomon, az urulógus azt mondta ez nem kóros, lehet, hogy nem fog sose elmúlni, de férfi léttemre szégyellem hogy így néz ki, mert sokkal csúnyább lett mint volt, esetleg ha új barátnőm lenne, meglátja egyből biztos elundorodna. Esetleg van rá valami kenőcs vagy valami módszer ami segíthetne? Mindent ki szeretnék próbálni.

2023. aug. 2. 04:41
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell kezelni.
2023. aug. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bőrömön vannak rajta, én is tartottam ettől, igaz nem vészes de látszódik, egyik barátnőmet/viszonyomat sem érdekelte. Egy két komolyabb akivel voltam rákérdezett, elmondtam, őket sem érdekelte. Ne aggódj.
2023. aug. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Endura ***** válasza:
Kedves kérdező:hol vannak ezek a faggyúmirigyek?a makk mögött a peremén körben?
2023. aug. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A makkon leginkább, a peremenem nagyon minimálisan.
2023. aug. 3. 17:53
 5/10 Endura ***** válasza:
100%
Akkor azok nem faggyúmirigyek,hanem pearly penis papules,ami nem betegség,hanem állapot.Ha nem zavar semmi teendőd nincs vele.Ha zavar lézerrel leműttethető,de inkább bízd a szervezetedre, valószínűleg eltűnik magától.Nekem is volt kamasz koromban de megszűnt.Lényeg:ne próbáld kinyomni,mert nem faggyúmirigy.Ha több is érdekel róla keress rá a latin név alapján
2023. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös kommentelő, nem ez nem PPP lesz, nekem nem így néz ki.
2023. aug. 4. 03:15
 7/10 Endura ***** válasza:
100%
Akkor zsákutcába jutottunk.Faggyúmirigyek a szőrtüszőknél vannak,annak csatornájába ürítik a váladékukat és ezek tömődhetnek el.A makkon értelemszerűen nincsenek szőrtüszők így faggyúmirigyek sem viszont a herezacskón pénisz bőrén igen.Neked vmi más van és abból már akkor kettőt ki is zárhatunk de hogy mi lehet nem tudom.Ha a doki azt mondta rá nem kell kezelni,akkor csak esztétikai gondot okozhat.
2023. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na mindegy akkor majd elmúlik. Remélem...
2023. aug. 4. 14:15
 9/10 anonim válasza:

Aránylag sok faszinak van eltérő mértékben. Neten özön otthoni kezelési trükkök, de szerintem egyik se működik. Itthon egy youtube vidit láttam, Dr.Fekete Ferenc beszélt róla.


honlapja alapján ilyen áron szedi le: – makk peremén lévő mirigyek, papulák /PPP/ eltávolítása – 80 ezer Ft


Gondolom szúrnak bele egy érzéstelenítőt, ami mocskosul fáj, és utána pár perc alatt lekapja lézerrel.

2023. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi kezelés,csak naponta többször kellene alaposan megmosni Baba tusfurdovel!
2023. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!