Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a lány, bakteriális fertőzé...

Ha a lány, bakteriális fertőzést kapott, nekem is érdemes magam kivizsgálni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az történt, hogy össze jöttem egy lánnyal aki szűz volt. Összesen 3-4x feküdtünk le. Az aktus közben szerepet játszottak az ujjaim, a nyelvem és végül ugye a nemiszervem persze minden esteben gumival. Azonban a 4. aktus után, a lánynak fájdalmai lettek oda lent, állítólag nagyon viszketet neki, annyira, hogy nőgyógyászatra kellet vinni. Ahol úgye kiderült, hogy már nem szűz. A doki azt mondta, a lánynak bakteriális fertőzése lett és nem valószínű, hogy tőle. "a fiútól" kapta el.


Azonban.

A lány nem mondta el a dokinak, hogy az ujjaimmal is hozzá értem, és bár a lány is és én is kizárjuk, hogy a farkamtól lett volna hiszen használtam gumit. A lány azt mondja, lehet az ujjamtól lett bakteriális fertőzése.... Erre lehet esély ?

Azóta szakítottunk a lánnyal sajnos és eltelt 3 hónap, most lassan új aktusom lesz. Előtte érdemes kivizsgálásra mennem, akár az ujjaimmal, vagy akár a nemiszervemmel ?


Vagy mit gondoltok mitől lehetett bakteriális fertőzése, valóban az ujjaimtól?



2023. aug. 13. 12:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit lehet feltehetően fogalmaztam. A doki azt mondta szerinte nem tőlem van a bakteriális fertőzése a lánynak. Azonban a lány neki nem mondta, csak nekem a véleményét, hogy szerinte az ujjaimtól lett neki ilyen problémaja
2023. aug. 13. 12:23
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valószinü nállad volt a baj, a nemiszervedet megfogtak utánna az ujaddal nyulkáltál a lánynál. Ez már épp elég a megfertőzésre. Sajnos sok férfi nem is tudja, hogy nemi betegsége van, mert tünetmentes! Mind a két félt kezelni kell
2023. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak kivizsgáltatni, hanem kezeltetni is érdemes, mivel valószínűleg tőled kapta el szerencsétlen!!!
2023. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Aham. És mitől lennék némi beteg ? Egy nővel voltam előtte, csak.....

Persze ettől a kockázat fent ál. De nem tudom nem értek hozzá.

2023. aug. 13. 12:31
 5/17 A kérdező kommentje:
És ezt milyen dokinál lehet kivizsgálni. Bőrgyógyászat? Házi orvos ?
2023. aug. 13. 12:38
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Ezt elég gyorsan megmondják. De hidd el, hogy elkaphattad tőle. Nem tőled kapta el.
2023. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kezet mostál előtte? Mert piszkos kézzel is okozhatsz fertőzést.
2023. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hat szegyellheted magad.
2023. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as miért? Betegség miatt?

Nem is biztos hogy az vagyok.... Tüntek sincsenek.

2023. aug. 14. 00:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bőr és Nemigondozóba menjél ott majd kivizsgálnak.
2023. aug. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!