Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti pisilés után a helyére...

Fiúk ti pisilés után a helyére húzzátok a fitymát vagy hátrahúzva teszitek el?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam erről havertol szerinte igy nem lesz nedves a makk a fityma alatt es higiénikusabb a pénisz.

2023. aug. 16. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem apum meg ugy tanitotta, hogy pisiles kozben huzzam hatra annyira, hogy a makk ne legyen nedves, de en pl nehezebben tudtam ugy celozni. Aztan mondta, h akkor legalabb utana razzam le rendesen, ugy h hatrahuzom es h utana ugy rakjam el, hogy hatra van huzva, mert h majd hatha "raall" a szervezetem erre. De nem sokaig maradt hatul, szvl maradt az h hatrahuzom es lerazom. Aztan kb ilyen 14 lehettem, amikor tobbszor lattam h egyik haveromnak tobbszor is hatul volt a fitymaja, ugy pisilt, amikor naluk aludtam akkor is.... Es gondoltam nekifutok megegyszer, mert ugye azalatt az ido alatt nott a farkam... Es akkor elkezdtem probalgatni h hogy huzzam hatra ugy, h hatul is maradjon. Aztan egyre tovabb maradt hatul, pisilni is megprobaltam ugy, es sokkal jobban ment mint regen. Szvl most ugy van h reggel hatrahuzom, aztan hatul is marad kb egesz nap, ha nem akkor amikor pisilek, ugy is visszahuzom. Este furdesnel meg visszahuzom a makkra majd utana ujra hatra h jol mehmoshassam. Tulajdonkeppen sztm a makkom az ami hatul tartja. Es tenyleg jobb igy h szabadon van, nem fulled be stb.

17/F

jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%
Egyértelműen jobb. Sokaknál ez állandó nedvesedés és vizelet rendszeres gyulladást is okoz. Végülis azt csinálod mint ami alap rövidfitymásoknál, vagy a metélteknél. Ha neked az állapot kényelmesebb, (ezek szerint nem is kellemetlenül hiperérzékeny makkod) lehet a metélés megfontolandó.
jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Ahogy a 22. írja, anatómiailag problémás nálam is hosszú fityma, így több mint tíz éve hatrahuzva hordom.


37

jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!